Pojedeme glampovat! Cože pojedeme?

Text: Prima Žena
11. listopadu 2020 | 09:00

Už jste se s tímto novým pojmem setkali a nevěděli, co vlastně znamená? Rádi vysvětlíme. Termín glamping vychází ze spojení anglických slov „glamorous“ a „camping“, což v překladu znamená „úžasné kempování“. Glamping je moderní trend, který nabízí pohodlí, relax a digitální detox v přímém spojení s krásami přírody.

glamping_1_PZ.jpg glamping_2_PZ.jpg glamping_3_PZ.jpg glamping_4_PZ.jpg glamping_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cíleně často chybí elektřina nebo wifi připojení. Smyslem glampingu je návrat k přírodě, lokality jsou pečlivě vybírány tak, aby vám byl nabídnut dostatek soukromí, ticha a zázraků přírody. Výjimečnost míst často vede k využití alternativních zdrojů energie a odložení vašich mobilních přístrojů. Ráno vás tak probudí zpěv ptáků a odpoledne si budete moci nerušeně dočíst vaši oblíbenou knihu. Výjimkou nejsou ani SPA zázemí. A tak vás při chladnějším večeru zajisté potěší soukromá sauna s výhledem do temných lesů.

Glamping je v tuzemsku novým pojmem, který teprve začíná získávat své postavení. Nicméně i u nás najdete zařízení, jenž se snadno vyrovnají zahraniční konkurenci. A my jsme se rozhodli vám nabídnout portál, kde najdete pestrou nabídku nejlepších českých glampingů, tipy na ty zahraniční i návod na to, jak si postavit vlastní glamping. Ubytování v oboře rodu Kinských, bydlení v korunách stromů, luxusní dovolená v Chorvatsku a nově i glampování v srdci Jeseníků – to vše najdete na adrese GLAMPINGCZ.CZ. Každopádně zapomeňte na nízké nepohodlné stany, do kterých i po menší bouřce zatéká. Po otevření toho našeho naleznete komfortně vybavený hotelový pokoj.

To všechno, a ještě mnohem více máte nyní možnost zažít na vlastní kůži. Vezměte partnera a spojte se s přírodou netradičním způsobem. Sami nebo s dětmi, to je na vás. Nebo darujte pobyt pomocí speciálního vánočního voucheru nejlepší kamarádce. Tak přijeďte do našeho milion stars hotelu okusit něco nového.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Chraňte tělo

Imunitní systém je v dnešních dnech jedním z nejskloňovanějších výrazů. více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP DOMOV

Spánek je medicína

„Lépe spát než med lízat,“ říkali naši předkové. Odjakživa věděli to více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více