Roter Hahn: Zimní dovolená jinak

Text: Prima Žena
13. listopadu 2019 | 12:00

Zpomalte a vychutnejte si zimní sezónu tak trochu jinak uprostřed volné přírody Jižního Tyrolska. Eisstockschießen, procházky v krajině zahalené bílou pokrývkou, bruslení na zamrzlém jezeru nebo jen čistý odpočinek v rodinném kruhu.

dovolena_jinak_1_PZ.jpg dovolena_jinak_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lyžování po naturálních sjezdovkách a čerpání nové energie do dalšího roku. Tak trochu jiná ale nezapomenutelná dovolená. Útulné dřevěné farmy Roter Hahn, které se skrývají v zasněžených kopcích a jsou obklopeny tichou přírodou, mohou být ten pravý úkryt před každoročním shonem Vánoc a začátkem Nového roku.

Za okny padá čerstvý sníh a v krbu praská voňavé dřevo. Po apartmánech se rozléhá vůně právě dopečeného chleba. Přesně taková jsou rána na farmách v Jižním Tyrolsku. Hospodáři se vždy o své hosty velmi rádi a vřele postarají a najdou si na ně čas. Pohostinství a příjemná atmosféra je poznat na každém kroku, od jídla až po seznámení s místními tradicemi, folklórem, historií a přírodou. Farmáři veškeré pochoutky připravují převážně z místních surovin a většina zdrojů pochází přímo z vlastní produkce. A tak k čerstvě upečenému chlebu nebude chybět domácí marmeláda, sýr neb špek.

Schovejte se od přeplněných turistických lyžařských středisek do poklidné zimní krajiny v Jižním Tyrolsku. Těšit se lze také na odpovídající odpočinek, tichou krajinu, volné sjezdovky, ale i na pohádkové aktivity.  Tradiční jihotyrolské statky Roter Hahn přivítají všechny, kteří touží po odpočinku pro své tělo, ale i duši. Apartmány jsou komfortně vybavené s důrazem na dřevěné materiály, uprostřed studené zimy tak každého po příchodu z venku příjemně zahřejí.
 
Eisstockschießen, sněžnice, saně tažené koňmi a zimní odpočinek!
Po domácí snídani je možné se projet na saních taženými valachy nebo si jen vyrazit přímo od své farmy ve sněžnicích po bílých kopcích do té nejkrásnější zimní přírody. Vyzkoušet se zde dají i méně obvyklé alternativy zimních sportů jako bruslení ve volné přírodě, jízda na skialpinistických lyžích, sáňkování po přírodních dráhách nebo hra Eisstockschießen připomínající curling.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Opalovací krémy

To, že se máme chránit v létě SPF krémy je pro většinu z nás samozřejmostí. více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP SPOLEČNOST

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více