Dovolená na Lipně

Text: Prima Žena
5. června 2018 | 12:00

Užijte si dovolenou na Lipně v krásné krajině obklopené šumavskými lesy s bohatou nabídkou volnočasových aktivit, ze které si vybere každý. Dovolená na Lipně s nevšedními zážitky v 306 komfortních apartmánech je správnou volbou pro Vás a Vaše děti.

letosni_dovolena_1_PZ.jpg letosni_dovolena_2_PZ.jpg letosni_dovolena_3_PZ.jpg letosni_dovolena_4_PZ.jpg letosni_dovolena_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ubytování v moderních apartmánech
Apartmány Lipno jsou moderně zrekonstruované a nachází se v těsné blízkosti lipenské přehrady. Naše apartmány jsou komfortní a jsou vybudovány tak, aby vyhovovaly potřebám všech našich hostů. Vybrat si můžete z apartmánů pro dvě osoby nebo využít největší apartmán v našem resortu, který disponuje 142 m2 s možností ubytování až 10 osob. Jako extra bonus ke každému pobytu získají hosté našeho parku možnost využít i velmi oblíbený AquaWorld Lipno na 2 hodiny zcela zdarma. AquaWorld se nachází přímo v areálu.

Snídaně, oběd či večere na břehu Lipna
Přímo v parku Landal Marina Lipno leží restaurace Marina Lipno, která je otevřena denně. Romantické večeře, obědy či snídaně si můžete vychutnat na venkovní terase s krásným výhledem na lipenskou vodní plochu. Vedle restaurace se nachází kavárna Caffe lounge bar Molo, která nabízí 30 míst k sezení uvnitř a 40 míst na terase. V nabídce pochutin naleznete například zmrzlinové poháry, zákusky, saláty, lehké snacky, míchané nápoje, domácí limonády, fresh ovocné šťávy a smoothie.

Trávíte rádi čas aktivně s celou rodinou?
Široká nabídka volnočasových aktivit je tu pro Vás
Nabídka aktivit a atrakcí na Lipně, které u nás můžete navštívit, je opravdu velká. Nemusíte chodit nikam daleko, protože spousta aktivit a atrakcí se nachází nedaleko od našeho parku nebo přímo v parku Landal Marina Lipno. Jedinečná Stezka korunami stromů, Království lesa, dětský klub, lanový park, bobová dráha, cyklostezky, in-line bruslení, dětské hřiště, Floutrejl, Frisbee park a mnoho dalšího. 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zdravé sezení

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami více

TOP SEX A VZTAHY

Šéf kamarádem?

Tykání, chození na skleničku nebo společný víkend? více

TOP DOMOV

Roleta Larra

V září tohoto roku rozšířila společnost ISOTRA portfolio interiérových rolet více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

TOP SPOLEČNOST

Umění být ženou

Umění být ženou je naprosto jedinečná konference věnována všem ženám. více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

Hravé rozvíjení

Žádný rodič nechce zanedbat nic, co se týká zdravého vývoje dítěte. více