Dovolená na Lipně

Text: Prima Žena
5. června 2018 | 12:00

Užijte si dovolenou na Lipně v krásné krajině obklopené šumavskými lesy s bohatou nabídkou volnočasových aktivit, ze které si vybere každý. Dovolená na Lipně s nevšedními zážitky v 306 komfortních apartmánech je správnou volbou pro Vás a Vaše děti.

letosni_dovolena_1_PZ.jpg letosni_dovolena_2_PZ.jpg letosni_dovolena_3_PZ.jpg letosni_dovolena_4_PZ.jpg letosni_dovolena_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ubytování v moderních apartmánech
Apartmány Lipno jsou moderně zrekonstruované a nachází se v těsné blízkosti lipenské přehrady. Naše apartmány jsou komfortní a jsou vybudovány tak, aby vyhovovaly potřebám všech našich hostů. Vybrat si můžete z apartmánů pro dvě osoby nebo využít největší apartmán v našem resortu, který disponuje 142 m2 s možností ubytování až 10 osob. Jako extra bonus ke každému pobytu získají hosté našeho parku možnost využít i velmi oblíbený AquaWorld Lipno na 2 hodiny zcela zdarma. AquaWorld se nachází přímo v areálu.

Snídaně, oběd či večere na břehu Lipna
Přímo v parku Landal Marina Lipno leží restaurace Marina Lipno, která je otevřena denně. Romantické večeře, obědy či snídaně si můžete vychutnat na venkovní terase s krásným výhledem na lipenskou vodní plochu. Vedle restaurace se nachází kavárna Caffe lounge bar Molo, která nabízí 30 míst k sezení uvnitř a 40 míst na terase. V nabídce pochutin naleznete například zmrzlinové poháry, zákusky, saláty, lehké snacky, míchané nápoje, domácí limonády, fresh ovocné šťávy a smoothie.

Trávíte rádi čas aktivně s celou rodinou?
Široká nabídka volnočasových aktivit je tu pro Vás
Nabídka aktivit a atrakcí na Lipně, které u nás můžete navštívit, je opravdu velká. Nemusíte chodit nikam daleko, protože spousta aktivit a atrakcí se nachází nedaleko od našeho parku nebo přímo v parku Landal Marina Lipno. Jedinečná Stezka korunami stromů, Království lesa, dětský klub, lanový park, bobová dráha, cyklostezky, in-line bruslení, dětské hřiště, Floutrejl, Frisbee park a mnoho dalšího. 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vždy svěží

Je to zase tady - nepříjemné svědění, pálení a bolest v podbřišku. více

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP DOMOV

Přívěs za auto

Přívěsné vozíky za automobil mohou být pomocníkem nejen zahrádkářům, více

TOP GURMÁN

Darujte Kmotra

I v letošním roce jsme pro naše zákazníky připravily tradiční výrobky více

TOP SPOLEČNOST

Jolanta Kantorová

Vystudovala jsem farmacii a čtvrt století jsem pracovala v lékárně. více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více