Jarní lednické hýčkání

Text: Prima Žena
21. března 2019 | 09:00

Přivítejte jaro v Lázních Lednice v hotelu Perla. Přijeďte omládnout s naší jodobromovou vodou. Vyzkoušejte na vlastní tělo účinky jedinečného přírodního léčivého zdroje, který má nejen léčebné, ale rovněž omlazující a regenerační. Svou jodobromovou koupel si můžete dopřát klidně každý den v průběhu Vašeho pobytu.

lednicke_hyckani_2_PZ.jpg lednicke_hyckani_3_PZ.jpg lednicke_hyckani_4_PZ.jpg lednicke_hyckani_5_PZ.jpg lednicke_hyckani_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejmladší léčebné lázně v České republice, Lázně Lednice, lázeňský dům Perla najdete v srdci Lednicko-valtického areálu, jen několik minut pěší chůze od rozsáhlého komplexu zámeckých zahrad a nádherného novogotického zámku Lednice. Jodobromová minerální voda, kterou Lázně Lednice Perla využívají k léčbě pohybového ústrojí, neurologických a gynekologických nemocí, svým složením připomíná „Mrtvé moře“. Tento jedinečný třetihorní léčivý pramen nejen léčí Vaše bolavé klouby, ale rovněž omlazuje a regeneruje celé Vaše tělo.

Kromě jodobromové solanky nabízí lázeňský dům Perla širokou škálu léčebných i wellness procedur. Nechejte se hýčkat Kneippovou koupelí, vinnou aroma masáží či zábalem z mořských řas. Mimochodem právě zábal z mořských řas je procedura, která detoxikuje organismus, podporuje lymfatický systém, vstřebává tukovou tkáň a zlepšuje stav pokožky.  

Dostihla Vás jarní únava, ale nemůžete si dovolit dlouhý odpočinek? Pak využijte nabídku ambulantních procedur a přijeďte třeba jen navečer po práci na příjemný hodinový relax. Uvidíte, jak i večerní jodobromová koupel a příjemná masáž či tělový zábal dokáže Vaše tělo zklidnit a vy budete cítit nový příliv energie. V Perle, jak říkají skalní návštěvníci Lázním Lednice, se můžete nechat rozmazlovat tak dlouhou, jak si budete přát.

Lázeňský dům Perla v Lednici Vás zve na otevírání lázeňské sezóny a den otevřených dveří v sobotu 4. května 2019. Akce se koná v prostorách lázeňské kolonády a těšit se můžete na bohatý kulturní program.
Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pleti

Nezapomeňte, že pleť nikdy nebude mladistvá a pevná, pokud jí chybí voda. více

TOP DOMOV

Stylově sladěno

Renovace interiéru, nebo naopak pokud vybavujete svůj dům či byt prvně více

TOP GURMÁN

Cesta k vitamínům

Zdrojů vitamínů a minerálů není nikdy dost – dvojnásobně pak tato pravda více

TOP SPOLEČNOST

Czech Fashion week

Koncem srpna se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, k více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více