Jarní lednické hýčkání

Text: Prima Žena
21. března 2019 | 09:00

Přivítejte jaro v Lázních Lednice v hotelu Perla. Přijeďte omládnout s naší jodobromovou vodou. Vyzkoušejte na vlastní tělo účinky jedinečného přírodního léčivého zdroje, který má nejen léčebné, ale rovněž omlazující a regenerační. Svou jodobromovou koupel si můžete dopřát klidně každý den v průběhu Vašeho pobytu.

lednicke_hyckani_2_PZ.jpg lednicke_hyckani_3_PZ.jpg lednicke_hyckani_4_PZ.jpg lednicke_hyckani_5_PZ.jpg lednicke_hyckani_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejmladší léčebné lázně v České republice, Lázně Lednice, lázeňský dům Perla najdete v srdci Lednicko-valtického areálu, jen několik minut pěší chůze od rozsáhlého komplexu zámeckých zahrad a nádherného novogotického zámku Lednice. Jodobromová minerální voda, kterou Lázně Lednice Perla využívají k léčbě pohybového ústrojí, neurologických a gynekologických nemocí, svým složením připomíná „Mrtvé moře“. Tento jedinečný třetihorní léčivý pramen nejen léčí Vaše bolavé klouby, ale rovněž omlazuje a regeneruje celé Vaše tělo.

Kromě jodobromové solanky nabízí lázeňský dům Perla širokou škálu léčebných i wellness procedur. Nechejte se hýčkat Kneippovou koupelí, vinnou aroma masáží či zábalem z mořských řas. Mimochodem právě zábal z mořských řas je procedura, která detoxikuje organismus, podporuje lymfatický systém, vstřebává tukovou tkáň a zlepšuje stav pokožky.  

Dostihla Vás jarní únava, ale nemůžete si dovolit dlouhý odpočinek? Pak využijte nabídku ambulantních procedur a přijeďte třeba jen navečer po práci na příjemný hodinový relax. Uvidíte, jak i večerní jodobromová koupel a příjemná masáž či tělový zábal dokáže Vaše tělo zklidnit a vy budete cítit nový příliv energie. V Perle, jak říkají skalní návštěvníci Lázním Lednice, se můžete nechat rozmazlovat tak dlouhou, jak si budete přát.

Lázeňský dům Perla v Lednici Vás zve na otevírání lázeňské sezóny a den otevřených dveří v sobotu 4. května 2019. Akce se koná v prostorách lázeňské kolonády a těšit se můžete na bohatý kulturní program.
Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bělení zubů

Bílé zuby jsou pro mnohé symbolem toho, že o sebe pečujeme. Navíc zářivý více

TOP SEX A VZTAHY

Sex a ženy

Přestože sex na jednu noc již někdy prožilo zhruba 66 % lidí, obzvláště více

TOP DOMOV

Vánoční novinky

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. více

TOP GURMÁN

Rýžové chipsy

Rýžové chipsy jsou skvělým způsobem, jak ukojit malý dopolední nebo odpolední hlad více

TOP SPOLEČNOST

Slavní pro charitu

Proměny slavných pro charitativní kalendář pokračují s Martinem Hofmannem, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více