Jarní lednické hýčkání

Text: Prima Žena
21. března 2019 | 09:00

Přivítejte jaro v Lázních Lednice v hotelu Perla. Přijeďte omládnout s naší jodobromovou vodou. Vyzkoušejte na vlastní tělo účinky jedinečného přírodního léčivého zdroje, který má nejen léčebné, ale rovněž omlazující a regenerační. Svou jodobromovou koupel si můžete dopřát klidně každý den v průběhu Vašeho pobytu.

lednicke_hyckani_2_PZ.jpg lednicke_hyckani_3_PZ.jpg lednicke_hyckani_4_PZ.jpg lednicke_hyckani_5_PZ.jpg lednicke_hyckani_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejmladší léčebné lázně v České republice, Lázně Lednice, lázeňský dům Perla najdete v srdci Lednicko-valtického areálu, jen několik minut pěší chůze od rozsáhlého komplexu zámeckých zahrad a nádherného novogotického zámku Lednice. Jodobromová minerální voda, kterou Lázně Lednice Perla využívají k léčbě pohybového ústrojí, neurologických a gynekologických nemocí, svým složením připomíná „Mrtvé moře“. Tento jedinečný třetihorní léčivý pramen nejen léčí Vaše bolavé klouby, ale rovněž omlazuje a regeneruje celé Vaše tělo.

Kromě jodobromové solanky nabízí lázeňský dům Perla širokou škálu léčebných i wellness procedur. Nechejte se hýčkat Kneippovou koupelí, vinnou aroma masáží či zábalem z mořských řas. Mimochodem právě zábal z mořských řas je procedura, která detoxikuje organismus, podporuje lymfatický systém, vstřebává tukovou tkáň a zlepšuje stav pokožky.  

Dostihla Vás jarní únava, ale nemůžete si dovolit dlouhý odpočinek? Pak využijte nabídku ambulantních procedur a přijeďte třeba jen navečer po práci na příjemný hodinový relax. Uvidíte, jak i večerní jodobromová koupel a příjemná masáž či tělový zábal dokáže Vaše tělo zklidnit a vy budete cítit nový příliv energie. V Perle, jak říkají skalní návštěvníci Lázním Lednice, se můžete nechat rozmazlovat tak dlouhou, jak si budete přát.

Lázeňský dům Perla v Lednici Vás zve na otevírání lázeňské sezóny a den otevřených dveří v sobotu 4. května 2019. Akce se koná v prostorách lázeňské kolonády a těšit se můžete na bohatý kulturní program.
Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Ikonická značka

L’Oréal Paris Elnett Satin je legendární lak na vlasy používaný stylisty po celém světě. více

TOP SEX A VZTAHY

Chráníte se?

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. více

TOP DOMOV

Děti čtou

Také jste patřili k dětem, které večer potajmu četly knížku s baterkou pod peřinou? více

TOP GURMÁN

Příval energie

Nevyhovuje vám káva? Hledáte nápoj, který by vás nabil energií více

TOP SPOLEČNOST

Jarní program

Divadlo Spejbla a Hurvínka připravilo na jarní měsíce pro své diváky nejen více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více