Lázně nejsou jen pro důchodce

Text: Prima Žena
30. října 2017 | 09:00

Medical Spa, komplexní lázeňská péče, jakou ve svých zařízeních nabízí společnost Imperial Karlovy Vary, se mimo jiné soustřeďuje na celou řadu takzvaných civilizačních nemocí, které pronásledují zejména přepracované lidi bez ohledu na věk.

lazne_nejsou_jen_pro_duchodce_1_PZ.jpg lazne_nejsou_jen_pro_duchodce_3_PZ.jpg lazne_nejsou_jen_pro_duchodce_4_PZ.jpg lazne_nejsou_jen_pro_duchodce_2_PZ.jpg lazne_nejsou_jen_pro_duchodce_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Mezi nejčastější civilizační neduhy dneška řadíme třeba cukrovku, obezitu, nemoci trávicího či pohybového ústrojí, i nemoci nervové, včetně totálního vyčerpání organismu. Viditelnější výsledky léčby s 18 procedurami týdně, založenými především na síle zdejších přírodních zdrojů, z nichž nejdůležitější je pitná kúra, lze očekávat nejdříve po 14 dnech. Rozhodující slovo pro délku pobytu a výběr vhodných procedur má lékař.

S návratem k tělesné, a hlavně duševní rovnováze ovšem účinně pomohou také tří až pětidenní wellness pobyty. Nastartují pitný, stravovací i pohybový režim, tradiční karlovarské koupele ve spojení třeba s aromatickou masáží jsou určitě tou pravou relaxací. V luxusním, náročně zrekonstruovaném hotelu Imperial si můžete vybrat z několika balíčků, mezi něž patří 3denní Relaxační víkend, 4denní Romantika v lázních, případně 5denní Pohoda a uvolnění. Ve Spa Resortu Sanssouci to zase může být 3denní Romantika pro dva, 4denní Wellness „dámská či pánská jízda“, 5denní Regenerační program či příhodně nazvaný pobyt Energie.

Společnost Imperial Karlovy Vary nabízí ve všech svých zařízeních vysoký standard lázeňských, ubytovacích, stravovacích i doplňkových služeb. Procedury jsou založené na využití karlovarské vřídelní vody, přivedené až do hotelů a balneocentra. Pozor! Tohle se sice ve vyhlášeném lázeňském regionu zdá samozřejmostí, ale ne každé zařízení nabízející lázeňské služby se může pochlubit horkými prameny přivedenými přímo z Vřídla až do hotelu.

www.spa-resort-sanssouci.cz

www.spa-hotel-imperial.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Detoxikace organismu

Laická veřejnost se stále častěji zajímá o detoxikaci organismu. více

TOP SEX A VZTAHY

Moje brzda

Zdá se vám, že je partner vaší brzdou a brání vám v rozletu? více

TOP DOMOV

Kliky Rocksor!

Nový model kliky Rocksor je jasným důkazem, že nejoriginálnější inspirace pro design více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

TOP SPOLEČNOST

Trendy Vánoc

Čeští odborníci už mají jasno, v jakém designu se představí Vánoce 2018. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více