Nechte se hýčkat s „Andělskou péčí“

Text: Prima Žena
20. listopadu 2020 | 09:00

V samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových Varů, největšího a nejznámějšího lázeňského města České republiky, v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů i velkolepých kolonád stojí lázeňský hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA****, který nabízí intimní atmosféru a klid pro Váš pobyt i léčení, nejen díky blízkosti barokního kostela SV. MÁŘÍ MAGDALÉNY, se kterým sousedí. Laskavá péče, která zde provází každého hosta v souladu s oficiálním mottem „S Andělskou péčí“, zcela naplňuje a ztělesňuje lázeňské poslání hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA.

nechte_se_hyckat_1_PZ.jpg nechte_se_hyckat_2_PZ.jpg nechte_se_hyckat_3_PZ.jpg nechte_se_hyckat_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Hotel nabízí ubytování v 54 prostorných pokojích a apartmánech v kategorii DELUXE, vybavených LCD satelitní televizí, telefonem, internetem, minibarem, koupelnou s vanou a fénem, v nichž se díky elegantnímu a harmonickému nábytku i dekoracím budete cítit vskutku příjemně. Hotel disponuje i dependancí Festival Apartments (ve vzdálenosti pouhých 200 m) se 7-mi plně vybavenými apartmány, které jsou díky možnosti si kdykoliv uvařit ve vlastní kuchyňce a zároveň využívat všechny služby hotelu, ideální volbou například pro rodiny s dětmi.

O skvělé gurmánské zážitky se hostům stará tým zkušených kuchařů, cukrář a profesionální obsluha v luxusní dvoupatrové restauraci GRAND RESTAURANT nebo ve stylové restauraci U KŘÍŽOVNÍKŮ v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků s červenou hvězdou ve znaku. Zdejší vyhlášená kuchyně poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ze širokého okolí.

Hosté hotelu i dependance jsou hýčkáni také v exklusivním Spa & Wellness provozu při komplexním karlovarském lázeňském léčení pod lékařským dohledem či při poskytování širokého spektra lázeňských a wellness procedur, k nimž je využívána nejen přírodní léčivá termální voda, přiváděná přímo z nedalekého VŘÍDLA (72° C), ale také rašelina, slatina a bahno z místních zdrojů Slavkovského lesa.

Že o Vás bude po celou dobu pobytu andělsky postaráno potvrzuje mj. i fakt, že hotel je certifikované nestátní zdravotnické zařízení a dokonce jako první hotel v Karlových Varech získal mezinárodní certifikaci EuropeSpa Med - certifikát kvality určený pro lázeňské a wellness hotely. Hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA splnil 1500 přísných kritérií pro získání zlaté úrovně certifikace.

Tak neváhejte a rezervujte si „Andělskou péči“ pro sebe či své blízké na www.hotel-kgm.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Chraňte tělo

Imunitní systém je v dnešních dnech jedním z nejskloňovanějších výrazů. více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP DOMOV

Trendy Vánoc

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více