Nechte se očarovat Harachovem

nechte_se_ocarovat_harachovem_1_PZ.jpg nechte_se_ocarovat_harachovem_2_PZ.jpg nechte_se_ocarovat_harachovem_3_PZ.jpg nechte_se_ocarovat_harachovem_4_PZ.jpg nechte_se_ocarovat_harachovem_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Září patří v Krkonoších dlouhodobě mezi měsíce, které nejsou příliš bohaté na déšť, což skýtá velkou naději na pohodovou dovolenou. Teploty navíc přes den často stoupají nad dvacet stupňů Celsia.
 
A protože v létě pršelo v Krkonoších více než v předchozích extrémně suchých rocích, návštěvníci Harrachova se mohou těšit na zážitky spojené s vodním živlem. Mumlavský vodopád, jeden z nejkrásnějších v republice, padá do koryta řeky s impozantní silou, jaká mu v minulých suchých letech chyběla.
 
Mumlava udivuje svou krásou také přímo ve městě, zejména pak v úseku od hotelu Skicentrum do Anenského údolí. V parných dnech přináší chladivou úlevu, což ocení kromě jiných děti dovádějící u dolní stanice lanovky na novém hřišti s  hopsinkami.
 
Doplnily řadu dalších atrakcí v dětském parku u restaurace Stone, kolem níž prochází výjimečná Menhirová stezka. Je osázená kameny, z nichž prýští posilující energie a zároveň z nich čiší klid.
 
Pokud se z dětského parku vypravíte lanovkou na Čertovu horu, čeká vás tam kromě vyhlídky a stezek rovněž zábavné bludiště. Lanovka Sportovního areálu Harrachov dopravuje nahoru také kočárky a kola. Bikery a bikerky dostane do nadmořské výšky 1020 metrů. Nikde jinde v Libereckém kraji se na lanovce výš nesvezou.
 

1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pleti

Nezapomeňte, že pleť nikdy nebude mladistvá a pevná, pokud jí chybí voda. více

TOP DOMOV

Návrat do školy

Kritická část roku se blíží a pro některé rodiče je začátek školy hektickým obdobím více

TOP GURMÁN

Rum Serum

Prémiové rumy Serum jsou pevně provázané s příběhem Panamského průplavu, více

TOP SPOLEČNOST

Czech Fashion week

Koncem srpna se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, k více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více