Podmanivé kostelecké lázně

Text: Prima Žena
8. června 2018 | 09:00

Rodinné lázně v Kostelci u Zlína, jejichž historie se začala psát téměř před třemi stovkami let, se specializují na relaxační pobyty, léčbu bolestí kloubů, zad a krční páteře, ale také na revmatismus, atopické ekzém a lupénku.

kostelecke_lazne_PZ.jpg kostelecke_lazne_2_PZ.jpg kostelecke_lazne_5_PZ.jpg kostelecke_lazne_4_PZ.jpg kostelecke_lazne_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kostelecké lázně mají zvláštní kouzlo a návštěvníci mu snadno podlehnou. Je to směsice léčivé sirné vody, magické krajiny i ochotného personálu rodinných lázní. Ročně navštíví areál lázní kolem 50.000 návštěvníků. Někteří se věnují péči o své zdraví, jiní přijíždějí za sportem a další za rekreačními službami.

Pramen léčivý
Zdejší sirné vody, které jsou využívány k vanovým koupelím jsou opravdovou raritou. Prameny sirných neboli sulfanových vod vyvěrají na území Moravy od Beskyd po Pálavu. Ovšem právě v Kostelci je koncentrace léčivého sirovodíku nejvyšší. S 10 mg sirovodíku v jednom litru je tato minerální voda vskutku výjimečná.

Stále něco nového
V areálu lázní se neustále něco vylepšuje. Pro letošní sezónu je novinkou celková rekonstrukce druhé části balneprovozu. Nové je úpně všechno. Od samotné dispozice celého provozu, design místností, unikátní osvětlovací rampy až po vybavení pracovišť. Nové balneo je velmi příjenmým prostředím pro Vaši relaxaci. Novinky jsou ale také v nabídce lázeňských procedur. Pro letošní sezónu jsme k současným šedesáti druhům poskytovaných procedur přidali dalších devět.

Animační program
V Kostelci neponechávají nic náhodě a pro Vaši skvělou dovolenou udělají maximum! Na celé letní prázdniny pro vás připravili originální animační program pod vedením zkušených a kreativních animátorů. Z pestré nabídky aktivit si vybere každý!

Více o relaxačních možnostech najdete na www.laznekostelec.czwww.hotelkostelec.czwww.hotel-kostelec.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak na běh

Nikdy jste ani nepomyslela na to, že by vás mohlo pohltit kouzlo běhání více

TOP SEX A VZTAHY

Přiznání

Vždycky měl víc kamarádek než kamarádů. Holky na něj vlastně letěly už od školky. více

TOP DOMOV

Snadné sušení

K čistému, suchému, a vyžehlenému prádlu je bohužel dlouhá a často náročná cesta. více

TOP GURMÁN

Party klobásky

Naše společnost Kmotr – Masna Kroměříž a.s. více

TOP SPOLEČNOST

Geis CZ a Avon

AVON Pochod dospěl, a spolu se svou plnoletostí si dodal sebevědomí více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více