Pohádkové lázně na dosah ruky

Text: Prima Žena
15. listopadu 2019 | 12:00

Vánoce přicházejí a s nimi i tradiční shon a stres. Řekli bychom, hoďte všechno za hlavu, ale je nám jasné, že jako správné prima ženy si pečení, uklízení a nakupování dárků nenecháte ujít. Přesto nastává ten nejlepší čas na Lázně Lednice, kde vás budou hýčkat a rozmazlovat s nabídkou více než 100 procedur.

pohadkove_lazne_1_PZ.jpg pohadkove_lazne_2_PZ.jpg pohadkove_lazne_3_PZ.jpg pohadkove_lazne_4_PZ.jpg pohadkove_lazne_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lázeňský dům Perla se nachází v malebné obci Lednice, která je srdcem lednicko-valtického areálu. K léčení využívají jodobromový minerální pramen, který svým složením a vysokým obsahem jódu připomíná Mrtvé moře. V lázních ji aplikují pomocí koupelí, které mají výrazné protizánětlivé účinky, léčí pohybový aparát, revma, gynekologické, neurologické a cévní potíže. Solanka je vysoce regenerační a pomáhá při snížení tlaku.

Konopné procedury aneb zelené zlato v Perle
Perla představila minulý měsíc dvě nové procedury – konopnou masáž nohou a konopnou perličkovou koupel. Léčebné účinky konopí jsou protizánětlivé, hojivé a antibakteriální. Léčiva, masti a tinktury neobsahují psychotropní látky THC, nýbrž CBD neboli Kanabidiol, který chrání nervovou soustavu a má významné léčivé účinky v oblasti pohybového aparátu. Uvolňující konopnou masáž nohou krémem Dolorcann, nebo konopnou koupel s přísadou levandule a kapkou olivového oleje ve vířivé vaně si mohou hosté dopřát v Perle již teď ke konci roku.

Lázně Lednice si pro vás přichystaly do dalšího roku hned několik novinek. První z nich jsou nové ambulantní balíčky pro ty, kteří jsou neustále v jednom kole. Balneo provoz je otevřen denně včetně víkendů a svátků a lze si tak naplánovat vybraný balíček telefonicky, nebo emailem.  Dopřejte si hodinku či dvě úžasné relaxace a zakončete ji výtečným obědem v lázeňské restauraci. Další novinkou jsou pobytové balíčky – Jodobromový zázrak, Dámská jízda, Konopí pro Vaše zdraví a Cyklowellness, který bude velice oblíbeným balíček zejména v hlavní sezóně.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

EMS zeštíhlí pas

Snem mnoha žen je štíhlý pas a ploché břicho. Tenhle sen se stane skutečností více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Klika cobra CU+

Kritická situace s pandemií koronaviru přitáhla pozornost i k dlouhodobému problému více

TOP GURMÁN

Víny a sekty

Pokud patříte mezi milovníky vín, jistě si nenecháte ujít Velikonoce jako příležitost více

TOP SPOLEČNOST

Rostliná štafeta

České květinářství Zahrada na niti se kromě prodeje rostlin věnuje i jejich vyměňován více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více