Pohádkové lázně na dosah ruky

Text: Prima Žena
15. listopadu 2019 | 12:00

Vánoce přicházejí a s nimi i tradiční shon a stres. Řekli bychom, hoďte všechno za hlavu, ale je nám jasné, že jako správné prima ženy si pečení, uklízení a nakupování dárků nenecháte ujít. Přesto nastává ten nejlepší čas na Lázně Lednice, kde vás budou hýčkat a rozmazlovat s nabídkou více než 100 procedur.

pohadkove_lazne_1_PZ.jpg pohadkove_lazne_2_PZ.jpg pohadkove_lazne_3_PZ.jpg pohadkove_lazne_4_PZ.jpg pohadkove_lazne_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lázeňský dům Perla se nachází v malebné obci Lednice, která je srdcem lednicko-valtického areálu. K léčení využívají jodobromový minerální pramen, který svým složením a vysokým obsahem jódu připomíná Mrtvé moře. V lázních ji aplikují pomocí koupelí, které mají výrazné protizánětlivé účinky, léčí pohybový aparát, revma, gynekologické, neurologické a cévní potíže. Solanka je vysoce regenerační a pomáhá při snížení tlaku.

Konopné procedury aneb zelené zlato v Perle
Perla představila minulý měsíc dvě nové procedury – konopnou masáž nohou a konopnou perličkovou koupel. Léčebné účinky konopí jsou protizánětlivé, hojivé a antibakteriální. Léčiva, masti a tinktury neobsahují psychotropní látky THC, nýbrž CBD neboli Kanabidiol, který chrání nervovou soustavu a má významné léčivé účinky v oblasti pohybového aparátu. Uvolňující konopnou masáž nohou krémem Dolorcann, nebo konopnou koupel s přísadou levandule a kapkou olivového oleje ve vířivé vaně si mohou hosté dopřát v Perle již teď ke konci roku.

Lázně Lednice si pro vás přichystaly do dalšího roku hned několik novinek. První z nich jsou nové ambulantní balíčky pro ty, kteří jsou neustále v jednom kole. Balneo provoz je otevřen denně včetně víkendů a svátků a lze si tak naplánovat vybraný balíček telefonicky, nebo emailem.  Dopřejte si hodinku či dvě úžasné relaxace a zakončete ji výtečným obědem v lázeňské restauraci. Další novinkou jsou pobytové balíčky – Jodobromový zázrak, Dámská jízda, Konopí pro Vaše zdraví a Cyklowellness, který bude velice oblíbeným balíček zejména v hlavní sezóně.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Moderní liposukce

Věda pokročila a v současnosti již estetická medicína nabízí zákroky více

TOP DOMOV

Zima a smartphone

Nízké venkovní teploty špatně snáší nejen řada lidí, ale také většina elektroniky. více

TOP GURMÁN

Chuťové žážitky

Stejně tak jako si dobré víno zaslouží pozornost a opatrnost při párování s jídlem, více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Wood

České stavebnictví zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více