Přírodní bahno zeštíhlí postavu

Text: Prima Žena
7. února 2020 | 12:00

Tělové zábaly jsou vynikajícím doplňkem při péči o pokožku. A pokud se při nich používají přírodní bahna Lakshmi, jde o velmi pohodovou proceduru. Spolu s účinky dalších produktů této výjimečné ayurvédské kosmetiky si je nyní mohou nově vyzkoušet hosté Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Jde o jediné místo v České republice, kde se přírodní bahna používají.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Pro proceduru Rasul, která využívá blahodárných účinků přírodního bahna Lakshmi, máme v saunovém světě hotelového relaxačního centra Wellness Horal vyčleněnu malou soukromou místnost s vyhřátými lavicemi a sprchou, do níž vás při příchodu doprovodí náš personál. Přírodní bahno si sami nanesete přímo na tělo v malém množství a necháte 30 minut působit. Na podporu jeho účinků je do místnosti v pravidelných intervalech vháněna pára. Po 30 minutách se automaticky spustí jemná sprška, s jejíž pomocí si bahno před odchodem z místnosti smyjete z těla,“ popisuje průběh procedury Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a upozorňuje, že tento velmi příjemný způsob péče o pokožku těla si můžete dopřát sami, nebo i společně ve dvou.

Který zábal si vyberete vy?
S oleji, krémy a dalšími produkty tradiční ayurvédské kosmetiky Lakshmi se hosté Wellness hotelu Horal a také dalšího místního Spa hotelu Lanterna setkávají již déle než rok při masážích a beauty ošetřeních. Miniaturky se sprchovým gelem, šamponem a tělovým mlékem mají navíc k dispozici v koupelnách hotelových pokojů. Nyní si ještě mohou vybrat ze tří druhů procedur Rasul s přírodními bahny Lakshmi.

„Tělový zábal SLIM napomáhá potlačit a odstranit lokálně uložený tuk a má zeštíhlující efekt. Procedura s názvem TONIC zase přispívá k redukci estetických nedostatků způsobených celulitidou a přispívá ke zvýšení pružnosti tkání. Třetí zábal CRIO GAMATHI na podporu cévní struktury ocení všichni, kdo trpí nepříjemným pocitem „těžkých nohou“ a otoků,“ přibližuje účinky jednotlivých procedur Martina Žáčková s tím, že pro jednu osobu je cena za kterýkoli zábal 990 Kč, pro dvě osoby pak za 1 890 Kč. Zároveň dodává ještě jedno doporučení – i když tyto procedury mají veskrze blahodárné účinky, nehodí se pro osoby, které mají potíže s nízkým tlakem nebo špatně snášejí vlhčí prostředí parních lázní.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Nutriční poradenství

Během vypuknutí viru Corona dostáváme spoustu zpráv o tom, co můžete udělat více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Čištění boty

Vezměte své oblíbené kožené boty na výlet, ze kterého se vrátí jako vyměněné. více

TOP GURMÁN

Medvědí česnek

Obliba medvědího česneku v poslední době strmě stoupá. Aby také ne. více

TOP SPOLEČNOST

Rostliná štafeta

České květinářství Zahrada na niti se kromě prodeje rostlin věnuje i jejich vyměňován více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více