Přírodní bahno zeštíhlí postavu

Text: Prima Žena
7. února 2020 | 12:00

Tělové zábaly jsou vynikajícím doplňkem při péči o pokožku. A pokud se při nich používají přírodní bahna Lakshmi, jde o velmi pohodovou proceduru. Spolu s účinky dalších produktů této výjimečné ayurvédské kosmetiky si je nyní mohou nově vyzkoušet hosté Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Jde o jediné místo v České republice, kde se přírodní bahna používají.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Pro proceduru Rasul, která využívá blahodárných účinků přírodního bahna Lakshmi, máme v saunovém světě hotelového relaxačního centra Wellness Horal vyčleněnu malou soukromou místnost s vyhřátými lavicemi a sprchou, do níž vás při příchodu doprovodí náš personál. Přírodní bahno si sami nanesete přímo na tělo v malém množství a necháte 30 minut působit. Na podporu jeho účinků je do místnosti v pravidelných intervalech vháněna pára. Po 30 minutách se automaticky spustí jemná sprška, s jejíž pomocí si bahno před odchodem z místnosti smyjete z těla,“ popisuje průběh procedury Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a upozorňuje, že tento velmi příjemný způsob péče o pokožku těla si můžete dopřát sami, nebo i společně ve dvou.

Který zábal si vyberete vy?
S oleji, krémy a dalšími produkty tradiční ayurvédské kosmetiky Lakshmi se hosté Wellness hotelu Horal a také dalšího místního Spa hotelu Lanterna setkávají již déle než rok při masážích a beauty ošetřeních. Miniaturky se sprchovým gelem, šamponem a tělovým mlékem mají navíc k dispozici v koupelnách hotelových pokojů. Nyní si ještě mohou vybrat ze tří druhů procedur Rasul s přírodními bahny Lakshmi.

„Tělový zábal SLIM napomáhá potlačit a odstranit lokálně uložený tuk a má zeštíhlující efekt. Procedura s názvem TONIC zase přispívá k redukci estetických nedostatků způsobených celulitidou a přispívá ke zvýšení pružnosti tkání. Třetí zábal CRIO GAMATHI na podporu cévní struktury ocení všichni, kdo trpí nepříjemným pocitem „těžkých nohou“ a otoků,“ přibližuje účinky jednotlivých procedur Martina Žáčková s tím, že pro jednu osobu je cena za kterýkoli zábal 990 Kč, pro dvě osoby pak za 1 890 Kč. Zároveň dodává ještě jedno doporučení – i když tyto procedury mají veskrze blahodárné účinky, nehodí se pro osoby, které mají potíže s nízkým tlakem nebo špatně snášejí vlhčí prostředí parních lázní.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pozitivní změna

GreenFood Nutrition L-Tryptofan + vitamin B6 poskytuje široký rozsah výhod více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více