Půvab moderních lázní

Text: Prima Žena
22. listopadu 2017 | 12:00

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého, přijeďte do Spa resortu Tree of Life. Tento moderní hotel s vynikajícím lázeňským a wellnesovým zázemím je vlajkovou lodí společností Lázně Bělohrad a.s. a najdete jej uprostřed kouzelné přírody východních Čech.

puvab_modernich_lazni_5_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_3_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_2_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Procedurální část resortu nabízí celý komplex individuálních lázeňských procedur, bazén a fitness aktivity. V originálním  Organic  spa  si můžete dopřát různé druhy saun či parní lázeň a v Garden spa můžete pod širým nebem odpočívat v teplé vířivce. Pohybová laboratoř donutí Vaše svaly pracovat správným způsobem a Beauty spa Vám nabídne široké spektrum kosmetických procedur pro celé tělo.

Lázně Bělohrad Vám, díky své stotřicetileté historii, umí nabídnout ideální kombinaci léčebného a rekondičního lázeňství. Rekondiční programy staví na jedinečné slatině, vodoléčbě, masážích a řadě terapií, které přinášejí úlevu bolavým svalům a kloubům.

Vytvořili jsme řadu programů, které pomáhají ve specifických situacích např. během těhotenství, klientům s únavovým syndromem, klientům s nespavostí a v neposlední řadě i v boji s nadváhou.

Spa resort Tree of Life překvapí vysokým standardem ubytování a elegantními prostorami kolonádních chodeb. Pokud jste milovníci dobrého jídla, pak určitě oceníte i skvělou gastronomii. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů a denně Vás překvapí svou „show kitchen“ nabídkou.

www.treeoflife.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

TOP SEX A VZTAHY

Sexuální dominance

Líbí se vám představa, že svého partnera přivážete k posteli a budete si s ním hrát? více

TOP DOMOV

Malá domácí zvířátka

Mnoho se již napsalo o psech a kočkách, ale v našich domácnostech více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

TOP SPOLEČNOST

Zdravý víkend

Pokud vás lákají zdravé nákupy, kvalitní jídlo nebo osobní rozvoj více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více