Půvab moderních lázní

Text: Prima Žena
22. listopadu 2017 | 12:00

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého, přijeďte do Spa resortu Tree of Life. Tento moderní hotel s vynikajícím lázeňským a wellnesovým zázemím je vlajkovou lodí společností Lázně Bělohrad a.s. a najdete jej uprostřed kouzelné přírody východních Čech.

puvab_modernich_lazni_5_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_3_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_2_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Procedurální část resortu nabízí celý komplex individuálních lázeňských procedur, bazén a fitness aktivity. V originálním  Organic  spa  si můžete dopřát různé druhy saun či parní lázeň a v Garden spa můžete pod širým nebem odpočívat v teplé vířivce. Pohybová laboratoř donutí Vaše svaly pracovat správným způsobem a Beauty spa Vám nabídne široké spektrum kosmetických procedur pro celé tělo.

Lázně Bělohrad Vám, díky své stotřicetileté historii, umí nabídnout ideální kombinaci léčebného a rekondičního lázeňství. Rekondiční programy staví na jedinečné slatině, vodoléčbě, masážích a řadě terapií, které přinášejí úlevu bolavým svalům a kloubům.

Vytvořili jsme řadu programů, které pomáhají ve specifických situacích např. během těhotenství, klientům s únavovým syndromem, klientům s nespavostí a v neposlední řadě i v boji s nadváhou.

Spa resort Tree of Life překvapí vysokým standardem ubytování a elegantními prostorami kolonádních chodeb. Pokud jste milovníci dobrého jídla, pak určitě oceníte i skvělou gastronomii. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů a denně Vás překvapí svou „show kitchen“ nabídkou.

www.treeoflife.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Máte artrózu?

Trápí vás bolesti kloubů a máte artrózu? Zmírnit její průběh a shodit nadbytečná kila více

TOP SEX A VZTAHY

Labioplastica

Stále více žen ve světě i u nás se nechává operovat v intimních oblastech. více

TOP DOMOV

Sprchové vaničky

Litý mramor je nadčasový homogenní materiál, který díky svým vlastnostem více

TOP GURMÁN

Marmeláda s rumem

Zavařování rozhodně nekončí poslední sklizní jahod a dokonce to ani nemusí více

TOP SPOLEČNOST

Pohled na desing

7. Ročník výběrové přehlídky pod dohledem kurátorky Ing. arch. Hany Medkové více

Super trend

Když povýšíte tradici Vánoc o prvky luxusu… více

Stylové teplo

Pokud nejste zrovna milovníky otužování, jistě v tomto chladném počasí oceníte více

Svetry DALE

Dale je malá vesnice u západního pobřeží Norska, obehnaná krásnými strmými horami více