Půvab moderních lázní

Text: Prima Žena
22. listopadu 2017 | 12:00

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého, přijeďte do Spa resortu Tree of Life. Tento moderní hotel s vynikajícím lázeňským a wellnesovým zázemím je vlajkovou lodí společností Lázně Bělohrad a.s. a najdete jej uprostřed kouzelné přírody východních Čech.

puvab_modernich_lazni_5_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_3_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_2_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_PZ.jpg puvab_modernich_lazni_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Procedurální část resortu nabízí celý komplex individuálních lázeňských procedur, bazén a fitness aktivity. V originálním  Organic  spa  si můžete dopřát různé druhy saun či parní lázeň a v Garden spa můžete pod širým nebem odpočívat v teplé vířivce. Pohybová laboratoř donutí Vaše svaly pracovat správným způsobem a Beauty spa Vám nabídne široké spektrum kosmetických procedur pro celé tělo.

Lázně Bělohrad Vám, díky své stotřicetileté historii, umí nabídnout ideální kombinaci léčebného a rekondičního lázeňství. Rekondiční programy staví na jedinečné slatině, vodoléčbě, masážích a řadě terapií, které přinášejí úlevu bolavým svalům a kloubům.

Vytvořili jsme řadu programů, které pomáhají ve specifických situacích např. během těhotenství, klientům s únavovým syndromem, klientům s nespavostí a v neposlední řadě i v boji s nadváhou.

Spa resort Tree of Life překvapí vysokým standardem ubytování a elegantními prostorami kolonádních chodeb. Pokud jste milovníci dobrého jídla, pak určitě oceníte i skvělou gastronomii. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů a denně Vás překvapí svou „show kitchen“ nabídkou.

www.treeoflife.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Potěšte zažívání

Prosinec je plný jedinečných příležitostí k mlsání. více

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP DOMOV

Samonosné pergoly M

V květnu letošního roku rozšířila firma ISOTRA svůj sortiment více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Galerie Mulier

V sobotu 8.12.2018 proběhne v Krhanicích otevření Galerii vypínačů a zásuvek Mulier. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více