Relax v lázních Perla v Lednici

Text: Prima Žena
9. dubna 2019 | 09:00

Toužíte zažít něco výjimečného? Vydejte se do Lázní Lednice do hotelu Perla a omládněte s naší jodobromovou solankou! Tyto lázně se jako jediné v České republice nacházejí přímo v areálu zapsaném na seznam světového a kulturního dědictví UNESCO.

lednicke_hyckani_PZ.jpg lednicke_hyckani_3_PZ.jpg lednicke_hyckani_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lázně Lednice hotel Perla se pyšní hned několika nej, jsou to nejmladší léčebné lázně a nejmladším lázeňským místem v České republice, léčí nejstarší a z hlediska složení tou nejkvalitnější jodobromovou vodou v celé Evropě. Tato třetihorní jodobromová solanka je využívána k léčbě pohybového ústrojí, neurologických a gynekologických nemocí, svým složením připomíná „Mrtvé moře“. Jodobromová minerální voda má nejen léčivé, ale rovněž omlazující a regenerační účinky.

Lázně Lednice mají pro Vás připravenou širokou nabídku víkendových, krátkodobých i dlouhodobých pobytů, dopřát si můžete „Vinný minirelax“, „Lednické rendez-vous“ či „Nejlepší čas na lázně“. Toužíte-li po romantice, pak vyzkoušejte pobyt „Pohádková romantika ve dvou“.

Tento malý útulný lázeňský hotel nabízí více než 100 druhů procedur jako jsou koupele, různé typy masáží, tělové zábaly, cvičení s fyzioterapeutem či tepelné obklady. Všechny nabízené procedury je možné objednat i ambulantně bez nutnosti ubytování v lázeňském domě Perla. Stačí se jen předem telefonicky objednat. I půlhodina v lázních Vám může dodat patřičnou energii a nabít Vás do dalších dnů. V Lázních Lednice se můžete nechat rozmazlovat tak dlouhou, jak si budete přát. A tento luxus můžete dopřát i svým blízkým v podobě dárkového poukazu.

Lázeňský dům Perla v Lednici Vás zve na otevírání lázeňské sezóny a den otevřených dveří v sobotu 4. května 2019. Akce se koná v prostorách lázeňské kolonády a těšit se můžete na bohatý kulturní program pro děti i dospělé.

Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Marnivé léto

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany více

TOP SEX A VZTAHY

Vztah na dálku

Mnoho lidí se rozhodne pro vztah, i když s partnerem nežijí ve stejném městě více

TOP DOMOV

Kolekce Shine

Je nezvyklá a jedinečná. Kolekci nádobí Shine, více

TOP SPOLEČNOST

Pivovarské muzeum

Pivovarské muzeum v Plzni se opět otevře 11. května a od 25. května více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více