Vstupte do nového roku relaxací

Text: Prima Žena
20. ledna 2020 | 15:00

Také jste si na konci loňského roku uvědomili, že jste unavení a chtěli byste v tom letošním roce věnovat více času relaxaci? Relaxace, odpočinek a čas, který si vyhradíme jenom sami pro sebe je totiž nesmírně důležitý! Začátek nového roku je ideálním období, kdy si můžete rozmyslet, jaký chcete, aby následující rok byl.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ať už si dáváte předsevzetí či jenom bilancujete, co byste mohli udělat jinak a lépe, je leden perfektním obdobím, kdy si v rozhodnutích udělat pořádek. Pokud jste se rozhodli, že na sebe budete více myslet a věnovat větší pozornost vašemu zdraví a psychické pohodě, pak gratulujeme! A rovnou přinášíme nálož tipů, kde si parádně odpočinete a načerpáte nové síly.

Prevence na prvním místě
Pobyt, kde se o vaše pohodlí a bezpečí postarají d A do Zet si můžete v průběhu roku 2020 vychutnat přímo v centru největšího lázeňského města u nás v Karlových Varech. Léčebné procedury, masáže, wellnes služby i sauny včetně ubytování pohodlně vyberete přes portál o lázeňství spa.cz. Na dohled od Mlýnské kolonády najdete například luxusní Astoria Hotel a Medical Spa, který nabízí Preventivní léčebný pobyt pro všechny, kterým na jejich zdraví záleží. Po konzultaci s lékařem vám bude přímo na míru sestaven speciální léčebný program, tak, abyste si týdenní pobyt v Karlových Varech užili na maximum.

Zima jako v Lednici
Jižní Morava není atraktivní jen v letních měsících či v období vinobraní. Pro své návštěvníky nabízí mnoho příležitostí k relaxaci i v zimě. Navíc si při pobytu na jižní Moravě užijete v zimním období i příjemné mimosezonní ceny. V rámci balíčku Zimní pohlazení a přepychovém Spa Resortu Lednice se můžete těšit na procedury s využitím unikátní jodové vody, masáž s konopným olejem a privátní saunu. V čase mezi procházkami můžete objevovat třeba nádherný zámecký park v anglickém stylu, který je otevřený celoročně.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bylinky proti virům

Únava, bolest svalů a kloubů a zvýšená teplota. Přestože před podobnými příznaky více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Dětské boty

Výběr vhodných botek pro naše potomky je pro zdravý vývoj jejich nožek vyloženě více

TOP GURMÁN

Klidná chvilka

Nikdy nepodceňte šálek dobrého horkého čaje! Kvalitní čaj totiž dokáže zlepšit den, u více

TOP SPOLEČNOST

Baletní představení

Tři choreografie, tři slovanští tvůrci. Polsko, Rusko, Česko – takové spojení dalo více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více