Zapomeňte na podzimní shon

Text: Prima Žena
17. září 2019 | 12:00

Sotva začala škola, začne se obvykle ozývat stres způsobený každodenní rutinou, k němuž se brzy přidá starost o shánění vánočních dárků. Vymaňte se z tohoto kolotoče a užijte si tentokrát podzim jinak - v klidu, uprostřed krásné přírody, při relaxacích, dobrém jídle a rodinné zábavě. A protože Wellness hotel Vista není obyčejný rodinný hotel, můžete se spolehnout, že se domů vrátíte uvolnění a plní síly do dalších povinností.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Hotel Vista ověnčený čtyřmi hvězdičkami leží uprostřed podmanivé přírody Králického Sněžníku. Po horské krajině, po níž se před mnoha tisíci lety proháněla stáda mamutů, se dnes můžete projít i vy. Zastavte se třeba na dechberoucí Stezce v oblacích. S sebou na výlet si můžete z hotelu vzít piknikový koš a můžete se nechat okouzlit barevným podzimním listím. Všechny letní atrakce Dolní Moravy, jako jsou například dětské zážitkové parky v čele s Obřím mamutem či nejdelší horská dráha v Česku, jsou za příznivého počasí otevřené návštěvníkům i v průběhu podzimu.

Když vás přestanou hřát paprsky horského slunce, užijte si energii z jiného zdroje. Nechte se hýčkat v hotelovém wellness. K dispozici jsou mimo jiné hřejivé procedury, které si užijete společně s dětmi. Ale svou chvíli naprostého klidu si můžete dopřát třeba na některém z masážních rituálů. Pro vaše děti jsou navíc připravené speciální saunové ceremoniály, které je budou bavit a prospějí jejich zdraví.

Wellness hotel Vista se navíc pyšní propracovaným animačním programem, který zaujme malé i odrostlejší návštěvníky. Na děti čeká pohyb, pohádky, tvorba, hraní, turnaje či dobrodružné stezky kolem hotelu. Dospělí však ocení ještě jedno lákadlo: skvělé jídlo v hotelové restauraci, které můžete ochutnat například ve vyváženém degustačním menu. Párování s lahodnými víny je už jen třešnička na dortu. Připravte se na podzim plný skvělých zážitků! Zjistěte víc na webu Wellness hotelu Vista a na stránkách Dolní Moravy.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Domácí rituály

Některá období jsou náročnější než jiná jak fyzicky, tak duševně. Nezbývá tak více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Zábavná tělocvična

Nevíte už, jak zabavit děti doma? A zároveň byste jim rádi dopřáli trochu pohybu? více

TOP GURMÁN

Víny a sekty

Pokud patříte mezi milovníky vín, jistě si nenecháte ujít Velikonoce jako příležitost více

TOP SPOLEČNOST

Hurvínek učí

Divadlo Spejbla a Hurvínka se rozhodlo potěšit malé diváky a podle známého více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více