Zapomeňte na podzimní shon

Text: Prima Žena
17. září 2019 | 12:00

Sotva začala škola, začne se obvykle ozývat stres způsobený každodenní rutinou, k němuž se brzy přidá starost o shánění vánočních dárků. Vymaňte se z tohoto kolotoče a užijte si tentokrát podzim jinak - v klidu, uprostřed krásné přírody, při relaxacích, dobrém jídle a rodinné zábavě. A protože Wellness hotel Vista není obyčejný rodinný hotel, můžete se spolehnout, že se domů vrátíte uvolnění a plní síly do dalších povinností.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Hotel Vista ověnčený čtyřmi hvězdičkami leží uprostřed podmanivé přírody Králického Sněžníku. Po horské krajině, po níž se před mnoha tisíci lety proháněla stáda mamutů, se dnes můžete projít i vy. Zastavte se třeba na dechberoucí Stezce v oblacích. S sebou na výlet si můžete z hotelu vzít piknikový koš a můžete se nechat okouzlit barevným podzimním listím. Všechny letní atrakce Dolní Moravy, jako jsou například dětské zážitkové parky v čele s Obřím mamutem či nejdelší horská dráha v Česku, jsou za příznivého počasí otevřené návštěvníkům i v průběhu podzimu.

Když vás přestanou hřát paprsky horského slunce, užijte si energii z jiného zdroje. Nechte se hýčkat v hotelovém wellness. K dispozici jsou mimo jiné hřejivé procedury, které si užijete společně s dětmi. Ale svou chvíli naprostého klidu si můžete dopřát třeba na některém z masážních rituálů. Pro vaše děti jsou navíc připravené speciální saunové ceremoniály, které je budou bavit a prospějí jejich zdraví.

Wellness hotel Vista se navíc pyšní propracovaným animačním programem, který zaujme malé i odrostlejší návštěvníky. Na děti čeká pohyb, pohádky, tvorba, hraní, turnaje či dobrodružné stezky kolem hotelu. Dospělí však ocení ještě jedno lákadlo: skvělé jídlo v hotelové restauraci, které můžete ochutnat například ve vyváženém degustačním menu. Párování s lahodnými víny je už jen třešnička na dortu. Připravte se na podzim plný skvělých zážitků! Zjistěte víc na webu Wellness hotelu Vista a na stránkách Dolní Moravy.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vznik vrásek

Zastavit čas nejde, ale jeho působení na naši pleť můžeme alespoň trochu zmírnit. více

TOP SEX A VZTAHY

Reprodukční klinika

Je mnohdy první osobou, s níž komunikují ženy, které mají zájem o asistovanou více

TOP DOMOV

Nadčasová koupelna

Koupelna se může zdát jako místnost, kde netrávíme moc času a jen ráno více

TOP GURMÁN

Ovocné pohlazení

K jablkům, dýním či ořechům se od října přidává další plod podzimu, více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Toys

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES, FOR BABIES a BIOSTYL-ECOWORLD, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více