Zázrak zvaný jodobromová voda

Text: Prima Žena
27. srpna 2018 | 15:00

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene, kterým léčí v lázeňském domě Perla v Lázních Lednice. Jen pár koupelí stačí k tomu, abyste se Vy a především Vaše tělo cítili lépe.

zazrak_zvany_jodobromova_voda_4_PZ.jpg zazrak_zvany_jodobromova_voda_3_PZ.jpg zazrak_zvany_jodobromova_voda_1_PZ.jpg zazrak_zvany_jodobromova_voda_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejmladší léčebné lázně v České republice, Lázně Lednice, lázeňský dům Perla byly zasazeny přímo do srdce překrásné přírody Lednicko-valtického areálu, který je od roku 1996 zapsán na seznam UNESCO. Lázně Lednice Perla využívají ke své léčbě přírodní léčivý pramen, jodobromovou minerální vodu, která svým složením připomíná „Mrtvé moře“ a má vynikající léčebné účinky. Tento jedinečný třetihorní léčivý pramen nejen léčí Vaše bolavé klouby, ale rovněž omlazuje a regeneruje celé Vaše tělo.

V Perle, jak říkají skalní návštěvníci Lázním Lednice, se můžete nechat rozmazlovat tak dlouhou, jak si budete přát. Kromě jodobromové solanky nabízí lázeňský dům Perla širokou škálu léčebných i wellness procedur. Nechejte se hýčkat Kneippovou koupelí, vinnou aroma masáží či zábalem z mořských řas. Připraveny jsou pro Vás víkendové i týdenní pobyty.

Patříte k těm, co neustále bojují s časem? Nevěste hlavu, i na Vás v lázních myslíme. Všechny naše procedury je možné využít i ambulantně. Balneoprovoz je Vám k dispozici denně včetně víkendů a svátků. Stačí se jen předem telefonicky objednat a hodinka či dvě Vám zase vrátí potřebnou energii.

Do všech částí budovy je zajištěn bezbariérový přístup a vše je zde pod jednou střechou. Lázeňští hosté si užívají komfort v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Zdarma pak mají k dispozici župan a přístup do rehabilitačního bazénu.  Dopřejte svým nejbližším nejlepší dárek pro zdraví v podobě poukazu do Lázní Lednice do Perly.

Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804, www.lednicelazne.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Spring look 2019

Zjevuje se, jako by ji vyvolalo kouzlo, ožívá při jediném dotyku světla. více

TOP SEX A VZTAHY

Osudové poznání

Tak a dost! Veronika si pomyslně dupla nožkou a vymazala ho z adresáře mobilu. více

TOP DOMOV

Klika jako klenot

I ten nejobyčejnější stavební materiál lze proměnit v designový klenot! více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Ženy v běhu

Ženy v běhu je název nové komedie, která přináší příběh čtyř žen více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více