Zázrak zvaný jodobromová voda

Text: Prima Žena
27. srpna 2018 | 15:00

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene, kterým léčí v lázeňském domě Perla v Lázních Lednice. Jen pár koupelí stačí k tomu, abyste se Vy a především Vaše tělo cítili lépe.

zazrak_zvany_jodobromova_voda_4_PZ.jpg zazrak_zvany_jodobromova_voda_3_PZ.jpg zazrak_zvany_jodobromova_voda_1_PZ.jpg zazrak_zvany_jodobromova_voda_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejmladší léčebné lázně v České republice, Lázně Lednice, lázeňský dům Perla byly zasazeny přímo do srdce překrásné přírody Lednicko-valtického areálu, který je od roku 1996 zapsán na seznam UNESCO. Lázně Lednice Perla využívají ke své léčbě přírodní léčivý pramen, jodobromovou minerální vodu, která svým složením připomíná „Mrtvé moře“ a má vynikající léčebné účinky. Tento jedinečný třetihorní léčivý pramen nejen léčí Vaše bolavé klouby, ale rovněž omlazuje a regeneruje celé Vaše tělo.

V Perle, jak říkají skalní návštěvníci Lázním Lednice, se můžete nechat rozmazlovat tak dlouhou, jak si budete přát. Kromě jodobromové solanky nabízí lázeňský dům Perla širokou škálu léčebných i wellness procedur. Nechejte se hýčkat Kneippovou koupelí, vinnou aroma masáží či zábalem z mořských řas. Připraveny jsou pro Vás víkendové i týdenní pobyty.

Patříte k těm, co neustále bojují s časem? Nevěste hlavu, i na Vás v lázních myslíme. Všechny naše procedury je možné využít i ambulantně. Balneoprovoz je Vám k dispozici denně včetně víkendů a svátků. Stačí se jen předem telefonicky objednat a hodinka či dvě Vám zase vrátí potřebnou energii.

Do všech částí budovy je zajištěn bezbariérový přístup a vše je zde pod jednou střechou. Lázeňští hosté si užívají komfort v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Zdarma pak mají k dispozici župan a přístup do rehabilitačního bazénu.  Dopřejte svým nejbližším nejlepší dárek pro zdraví v podobě poukazu do Lázní Lednice do Perly.

Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804, www.lednicelazne.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bioaroma

Přírodní, ručně a s láskou vyráběná kosmetika Bioaroma přináší praktickou více

TOP SEX A VZTAHY

Vzestupy a pády

Každý vztah má své vzestupy a pády, ale existují obecné signály, více

TOP DOMOV

Péče o šperky

Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec nechce sundávat. více

TOP GURMÁN

Výrazný sýr

Recept na tento čedar vymyslela v roce 1861 jistá Ivy Clothier. více

TOP SPOLEČNOST

Desing Shaker

Sedmý výběrový veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER se v prostorách více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více