Zimní lázeňská pohádka

Text: Prima Žena
30. ledna 2017 | 12:00

Také vám při pohledu z okna naskakuje husí kůže? Spíše než hory, lyžování a koulovačce dáváte raději přednost teplu u krbu, zachumlání pod dekou anebo příjemné sauně?

zimni_pohadka_PZ_1.jpg zimni_pohadka_PZ_2.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Máme pro Vás ideální tip jak se v tomto chladném období zahřát a udělat tak něco nejen pro své zdraví, ale také pro uvolnění těla i mysli. Zavítejte do malebného rodinného lázeňského resortu nedaleko Prahy. V Lázních Mšené se o Vás postarají od hlavy až k patě. Během příjemných masáží, koupelí, zábalů či sauně v tomto chladném počasí načerpáte energii.

Masáže pro každého

Vyberte si z široké nabídky lázeňských masáží, nechte hýčkat svou mysl podmanivou vanilkou, švestkou, kokosem či čokoládou a během příjemných doteků lázeňského maséra ztratíte napětí, zapomenete na úzkost a stres dnešní doby. Lázeňští maséři, ale i další lázeňský personál vám rád a ochotně poradí s výběrem masáže či jiné procedury a pokud si nejste jisti zda lázeňskou proceduru můžete absolvovat, využít můžete i lázeňského lékaře.

Pro lepší orientaci klientů a na základě svých letitých zkušeností připravili Lázně Mšené individuálně sestavené lázeňské balíčky procedur, které lze čerpat během jediného dne.

Do lázní za Mořským vánkem

Jedním z oblíbených balíčků je Rituál Mořský vánek. Tento rituál svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vyhlazující a zpevňující ošetření, které aktivuje svalový tonus a zaměřuje se na problematické partie těla, kde pokožka ztratila svou elasticitu. Bojuje se ztrátou kolagenu a vrací pokožce pevnost a mladistvý vzhled. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Při masáži se využívá nejen prstů a dlaní maséra. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.  Následný zábal přidává pokožce pevnost, a mořské bahno osvěžuje, uklidňuje a snižuje otoky.

Další nabídku lázeňských balíčků procedur a širokou škálu pobytů naleznete na www.msene.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Včasná diagnoza

Klimakterium. Pro některé ženy je to bezproblémové období, které poznají až tehdy více

TOP SEX A VZTAHY

Psaní do mraků

Z problémů se můžete vymluvit, vyspat nebo vyběhat. více

TOP DOMOV

Pocení nohou

Je tu léto a my se začínáme potit. Naše chodidla jsou místem, kterým lidské tělo vylučuje více

TOP GURMÁN

Hrdá vína

Vína hrdá na svůj původ patří ke stálicím moravského vinařství. více

TOP SPOLEČNOST

Jalovec a Rakytník

Procedury z jalovce a rakytníku pro vás připravili v kosteleckých lázních jako novinku více

Intimní strojek

Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka... více

Plavání kojenců

Chcete, aby vaše dítě mělo dobrý vztah k vodě, naučilo se základní plavecké dovednosti více

Péče o pleť v létě

Dovolená, to je odpočinek, sluníčko, koupání a pohoda. Všechno si hezky užijte, více