„Přátelství prověřené staletími…“

Text: Prima Žena
5. října 2018 | 09:00

Pomalu se blíží konec léta a vy si říkáte, že by to ještě chtělo alespoň krátkou dovolenou, pár dní, kdy načerpáte energii na sychravé podzimní dny? Přijeďte k nám do Velichovek.

Lázně Velichovky s více jak stodvacetiletou tradicí, se nacházejí  v krásné  kopcovité krajině na rozhraní Kladského pomezí a Podzvičinska.

Naše  Lázně , nabízejí pobyty jak pro pojištěnce, tak i samoplátce, kteří během doby strávené v malebném komplexu venkovského  prostředí mohou využít procedury zaměřené na léčbu zmírnění bolesti svalů, kloubů a zlepšení celkového zdravotního stavu po operacích a úrazech.

Hlavní specializací je především léčba a rehabilitace pacientů s onemocněním pohybového aparátu, rekonvalescenci pacientů po úrazech a operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále léčba nervových onemocnění dle platného indikačního seznamu. Od 1. 7. 2018 je lázeňská léčba rozšířena  o indikační skupinu I/1 – zhoubné nádory pro dg. mnohočetného myelomu. Nově v naší nabídce naleznete také balíčky na Podporu Plodnosti.

Předností Lázní je hustá slatina, která je svým složením a strukturou ojedinělá na celém území České republiky. Pomáhá našim pacientům při regeneraci svalového aparátu a také odbourává bolest při chronických bolestech kloubů a páteře.


Zrekonstruované prostory v Zimních lázních nabízejí relaxační zónu, kde snadno necháte odpočinout svému tělu i mysli a lehce tak, alespoň na chvíli, zapomenete na běžné starosti všedních dnů. V naší wellness nabídce si každý přijde na své. Pro milovníky vína nabízíme „Vinné hýčkání“, které během necelé hodiny okouzlí vinnou koupelí, zábalem a příjemnou masáží. Procedura „Čokoládové pohlazení“ zase potěší klienty, kteří mají rádi intenzivní vůni čokolády. Ta zde vynikne v podobě zábalu, následné masáže a sladké tečky nakonec, a stane se tak ideálním balzámem pro relaxaci. Procedury “Lemongrassový, Levandulový či Kokosový sen“ jsou určené pro klienty, jejichž hlavním cílem návštěvy našich lázní je odpočinek a osvěžení. Příroda je léčivá, a proto přinášíme kousek přírody i k Vám prostřednictvím procedury „Medové kouzlo“, jejichž hlavní předností jsou čistící účinky medu a jeho vyživující efekt. Další novinkou je „Anticelulitidní balíček“. Jeho součástí je zábal a lymfodrenáž ke zlepšení prokrvení pokožky, což ocení zejména klienti, které trápí pocit těžkých nohou.

Lázně poskytují špičkovou lázeňskou péči, klidné zázemí s rodinou atmosférou a ochotným, zkušeným personálem, kde si odpočine nejen vaše tělo, ale i vaše duše. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a zajistíme rezervaci.

V blízkosti lázní se nachází náš partnerský resort K-Triumf, který je ideální pro relax a sportovní aktivity, a to nejen v létě, ale také v zimě. Unikátem resortu je vlastní obora, kde se nachází velké
množství spárkaté zvěře.


Obchodní oddělení:                                                                            Resort K-TRIUMF
Tel. 491 889 123, 132, 135, 184                                                          Tel. 491 407 121
Email: obchod@lazne 1897.cz                                                              Email:   info@k-triumf.cz
www.velichovky.cz                                                                             www.k-triumf.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Demeter kosmetika

Na český trh přichází dieNikolai - kosmetika s 1. stupněm nejpřísnějšího certifikátu více

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Data v bezpečí

Smartphone je neocenitelným pomocníkem během každé dovolené. Hodí se na více

TOP GURMÁN

Živá voda

Živá voda existuje! Medicínští i výživová odborníci již léta potvrzují blahodárné více

TOP SPOLEČNOST

Veletrhy krásy

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, tedy INTERBEAUTY PRAGUE více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více