Zima s lyžováním i špičkovým wellness?

Text: Prima Žena
17. října 2019 | 17:00

Přes den brázdit sjezdovky či běžkařské stopy, pak zaplout do vyhřátého bazénu, svěřit unavené svaly asijským masérkám, zapotit se při saunových rituálech a nakonec si pochutnat na specialitách mistrů kuchařů… Jestli si právě takto představujete svou ideální zimní dovolenou, vyrazte na ni do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, u hranice se Slovenskem.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Komplex hotelů s relaxačním centrem Wellness Horal a Ski areálem Razula je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, které preferují lehčí lyžařské terény a dostatek zábavy „po setmění“, ale uchvátí i milovníky procházek, zkušenější lyžaře, skialpinisty a také běžkaře.

Přes den si můžete zalyžovat ve Ski areálu Razula či v některém z desítky dalších středisek propojených společným skipasem nebo také vyrazit na běžky. Velké Karlovice jsou vyhlášené sítí 40 km kvalitně upravovaných stop. Nebo se vydejte jen tak na procházku krajinou posetou valašskými chaloupkami ke třem místním rozhlednám…

Z lyží do termálního bazénu
Po dni na mrazivém vzduchu přijde vhod odpočinek. Ten vám v Resortu Valachy dopřeje vyhlášené relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal s termálními bazény vyhřívanými až na 36 °C. Prohřát se můžete i v saunách a venkovním whirlpoolu nebo si dopřát exotickou masáž od masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.

Jedinečným zážitkem jsou také saunové rituály pořádané až devětkrát denně, z toho jednou speciálně pro děti. Malí návštěvníci mají v Resortu Valachy k dispozici i dětské koutky, bowling, animační programy nebo zimní lyžařský park Razulák. Novinkou je pak možnost vyzkoušet si indoor golf s instruktorem při programu Zimní golf pro každého.

Zimní dovolená se skipasem v ceně
Nesmíme zapomenout ani na jídlo. Hotelové restaurace nadchnou každého milovníka moderní krajové gastronomie, zvláště pak zážitková restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna nabízející každé dva měsíce jiné šestichodové menu.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Šampony Tierra Verde

Česko-slovenský výrobce ekodrogerie, TIERRA VERDE, vyslyšel přání svých zákazníků více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více