Hotely jen pro dospělé v Řecku

Text: Prima Žena
10. března 2020 | 12:00

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: „Děti jsou radost!“ Ovšem nutno dodat - člověk má přece jenom jedny nervy! Pár rozjívených dětiček dokáže z plánované pohodové dovolené udělat doslova peklo. A právě proto vznikly hotely jen pro dospělé, čili „adult only“.

hotely_pro_dospele_PZ.jpg hotely_pro_dospele_2_PZ.jpg hotely_pro_dospele_3_PZ.jpg hotely_pro_dospele_4_PZ.jpg hotely_pro_dospele_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jsou určeny pro klienty až od určitého věku a nepovolují pobyty malých dětí. Nabízí ubytování od 16, případně od 18 let. Většinou se jedná o 4-5hvězdičkové hotely, tedy o tu pravou luxusní dovolenou. V nich vás nebudou rušit žádné dětské animace s míči, dopadajícími zásadně na vaše lehátko, v bazénu si v klidu zaplavete bez nebezpečí, že vám nad hlavami bude skákat a cákat na vás parta uličnických kluků. V hotelových restauracích se bez dětské společnosti najíte civilizovaně a v pohodě, a večery nebudou začínat břesknou diskotékou se skupinami řvoucích puberťáků.

Skvělé resorty bez rodin s dětmi, a stejně tak romantické resorty, specializují pouze na pobyty pro páry, najdete na všech atraktivních řeckých ostrovech. Kromě Kréty i na Korfu, Santorini nebo Rhodosu. Pro maximální pohodlí klientů jsou v ceně zájezdů pořádaných většinou i soukromé transfery z letiště do hotelu taxíkem.

Nahlédnutí do ráje
Jak to v takovém „adult only“ hotelu vypadá? Podívejte se s námi například na Krétu, k malebnému městečku Agios Nikolaos do Minos Palace Hotel and Suites 5*.

Stojí na skalním útesu přímo na pobřeží, dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny s veškerým komfortem, každý má balkón nebo terasu s příjemným posezením a výhledem na moře. Hotel má hlavní sladkovodní bazén, sdílené bazény a soukromé bazény, soukromou písečnou pláž, sluneční terasy a mola usnadňující vstup do moře, lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénů. Hostům je k dispozici několik barů a restaurací na vysoké úrovni.  Nechybí tu fitness centrum, tenisové kurty, biliár, stolní tenis, hřiště na volejbal, lekce jógy, možnost provozovat vodních sporty, můžete si odpočinout na masážích, nebo relaxovat na profesionálně vedených lázeňských programech.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní alergie

Důsledky nezvykle teplého počasí letos naplno pociťují mimo jiných i alergici. více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Dětské boty

Výběr vhodných botek pro naše potomky je pro zdravý vývoj jejich nožek vyloženě více

TOP GURMÁN

Medvědí česnek

Obliba medvědího česneku v poslední době strmě stoupá. Aby také ne. více

TOP SPOLEČNOST

Rostliná štafeta

České květinářství Zahrada na niti se kromě prodeje rostlin věnuje i jejich vyměňován více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více