Místo, kde Orfeus přišel o svou lásku

Text: Sotira Korecká Margaritopulu
14. srpna 2019 | 09:00

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, kde je mu dobře. Místo nazvané „Magnetická hora“ je zajímavé nejen tím, že voda tam teče sama do kopce, auta se rozjíždějí bez zapnutí motoru, ale skutečně na Vás toto místo a okolí nadchne, dodá sílu. Možná právě proto zde vznikli báje a pověsti, mýtické místo Vás zve na návštěvu, poznání.

orfeus_PZ.jpg orfeus_1_PZ.jpg orfeus_2_PZ.jpg orfeus_4_PZ.jpg orfeus_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dovolená v hotelu Afrodity v letovisku Neos Panteleimonas kousek od tohoto místa Vás určitě nadchne. Poloha hotelu kolmo k moři, velká zahrada, výhled z pokojů na Olympský národní park, hrad Panteleimonas a moře, vynikající personál se postará o Vaši spokojenost jak v hotelu, tak u hotelového bazénu či baru. Pohoda, klid a příjemné klima, krátká vzdálenost od moře je to, co dělá tento hotel výjimečným. Pokud ale dáváme přednost hotelu All incl., doporučuji Hotel San Panteleimon, či pronájem vil s bazénem.

Jsou ale i Ti z Vás, kteří velmi rádi jezdí do Leptokarie, do našeho rodinného penzionu Billis Margareta. Z těchto pokojů je vidět na magnetickou horu, zároveň vidíte i když jste ve vzdálenosti 500 m od pláže i moře. Zahrada a možnost grilování, rodinné pokoje i dvou, třílůžkové pokoje jsou k dispozici za vynikající cenu.  Ono, kdo jiný by měl nabízet své služby než ten, kdo je v těchto místech doma, jeho profesní tradice trvá 28 let. Svadby, rodinné sešlosti, výlety, pronájem auta, prostě vše připravíme a nabídneme dle Vašich představ.
 
Hory mění každou chvíli svou barvu, v letoviscích od druhé poloviny září je klidněji, máte možnost si vychutnat klidné moře v Thermajském zálivu. Ano, toto místo je určeno pro ty, co rádi plavou a nemají rádi velké vlny, chtějí taverny, obchůdky, možnost turistiky.

A Orfeus? Jeho harfa je možná ještě dnes slyšet v dáli ….

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Intimní hygiena

Osobní hygiena, péče o vlastní zdraví, ale především prevence – s nadcházející více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP DOMOV

Kolekce Shine

Je nezvyklá a jedinečná. Kolekci nádobí Shine, více

TOP SPOLEČNOST

3Bobule

Premiéra snímku 3Bobule režiséra Martina Koppa proběhne i přes současný stav více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více