Viry se bojí vitamínu C!

Text: Prima Žena
27. července 2020 | 09:00

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet nakažených pacientů s koronavirem, ale také s různými druhy dalších viróz. Mimo jiné za to může například fakt, že cestování letadlem obnáší dlouhé fronty, přestupy a pobyt v relativně malém prostoru s větším počtem spolucestujících, což je pro šíření virů velmi riskantní prostředí.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pokud se právě chystáte na cesty a přemýšlíte, jak rychle nastartovat v rámci prevence svou imunitu, vyzkoušejte metodu pro posílení zdraví - infuzní terapie vitamínu C!

Proč právě vitamín C?
Dovolená u moře přináší krásné zážitky, na které se těšíme celý rok. Bohužel s cestou je často spojených pár nepříjemností těžce zkoušejících naši imunitu. Když pomineme různé úrovně nastavení klimatizace, kdy přecházíte mezi horkým počasím a chladnými letištními halami, vůbec největším strašákem jsou davy dalších cestujících v různém zdravotním stavu. Nechcete-li pokoušet své štěstí a raději se hodláte připravit na náročné podmínky na letištích, ideální je pojistit si zdraví pomocí vitamínového kouzla. Infuzní terapie vitamínu C skvěle nastartuje imunitní systém a celkově vás doslova probudí. „Vitamín C nedokáže tělo vytvořit samo, proto je jeho přítomnost závislá na tom, jestli ho dostatečně přijímáme zvenčí. Výživové doplňky ovšem dodají z účinných látek jenom zlomek, který běžně obsahují například citrusy. Infuzní aplikace podává vitamín C přímo do krve, kde se nejlépe vstřebá a dosáhnete tak maximálního efektu,“ říká lékařka Veronika Šimková z Kliniky GHC Praha.

Infuzní terapie jsou stále oblíbenější
Infuzní terapie jsou mezi veřejností stále více oblíbené především kvůli jejich nenáročné a rychlé aplikaci. Celá procedura v podstatě spočívá pouze v tom, že si 30 minut například čtete časopis a během toho je vám podávána obrovská dávka potřebného vitamínu. Samotné účinky pocítíte prakticky během několika minut. Kromě toho, že váš imunitní systém bude ve vrcholné kondici, vitamín C také výrazně potlačuje stres a fyzickou únavou. Vedlejším efektem je rozzářená pleť a přirozeně vitální vzhled. „Naši klienti si pochvalují infuzní terapie v letních měsících zejména kvůli tomu, že horké počasí má na organismus vyčerpávající vliv, což se samozřejmě odráží při pracovních povinnostech, ale také ve společenském životě. Vitamín C dokáže potlačit pocity únavy a je nejúčinnější zbraní proti všudypřítomným nemocem,“ komentuje Veronika Šimková.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Chraňte tělo

Imunitní systém je v dnešních dnech jedním z nejskloňovanějších výrazů. více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP DOMOV

Trendy Vánoc

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

TOP SPOLEČNOST

Glamping v oboře

Obora Kinský patří k nejstarším oborám v České republice. Založena byla více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více