Zažijte dovolenou snů

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Punta Cana: Nejkrásnější pláže na světě
Nejoblíbenějším letoviskem je zřejmě Punta Cana na východě ostrova, kde se setkává Atlantský oceán s Karibským mořem a jsou tu jedny z nejkrásnějších pláží na světě – pláž Bavaro bývá v žebříčcích top 10. Krásné jsou ale také Uvero Alto, Cabeza de Toro, Macao, El Cortecito nebo Juanillo. „Pokud by vás omrzelo lenošení, můžete se vydat na výlet do některého ze zábavních parků a zaplavat si s delfíny, proletět se na ziplines exotickou vegetací, nebo absolvovat let balonem. Jsou tu také perfektní podmínky pro potápění a konají se tu golfové turnaje,“ říká o místních aktivitách Andrea Řezníčková.

Boca Chica: Kousek od letiště
Pokud byste nechtěli s dětmi cestovat příliš daleko, zůstaňte v destinaci Boca Chica, která leží kousek od mezinárodního letiště v Santo Domingu. I tady najdete krásné bílé písčité pláže, korálové útesy a laguny s tyrkysovou vodou. Počítejte však s tím, že o víkendech sem hodně jezdí místní, obyvatelé Santo Dominga, užít si volný čas. I proto tu najdete spoustu zábavy i po setmění – užijete si řadu restaurací, diskoték a barů umístěných přímo na pláži, což je opět důkaz, že v Dominikánské republice si užije úplně každý bez ohledu na věk.

V Dominikánské republice to obecně hodně žije, proto pokud byste chtěli najít spíš klidnější kout, odkud občas vyrazíte za zábavou, zapamatujte si město Juan Dolio. Jeho klid a pohodu vyhledávají hlavně zamilované páry. Ani tady se ale nudit nebudete - v průběhu dovolené můžete vyzkoušet třeba potápěčský kurz nebo navštívit baseballový zápas na stadionu Tetelo Vargas.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zabiják stresu

Investovat se dá mnoha způsoby – ať už nákupem cenných uměleckých děl více

TOP DOMOV

Wellness je trendem

Wellness aktivity jsou především příjemným způsobem pro odbourání stresu více

TOP GURMÁN

Cesta k vitamínům

Zdrojů vitamínů a minerálů není nikdy dost – dvojnásobně pak tato pravda více

TOP SPOLEČNOST

Czech Fashion week

Koncem srpna se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, k více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více