Království luxusu ukryté v srdci Slovenska

Text: Prima Žena
5. listopadu 2018 | 12:00

V samém srdci Slovenska oficiálně otevřel své brány v květnu tohoto roku nový klenot Zlatých lázní Turčianske Teplice - Hotel Royal Palace *****. Součástí tohoto jedinečného lázeňského resortu ideálního na odpočinek a relax, se tak stává luxusní pětihvězdičkový hotel, který vás uchvátí elegantním designem a královskými medicínskými službami.

slovenske_lecebne_PZ.jpg slovenske_lecebne_1_PZ.jpg slovenske_lecebne_3_PZ.jpg slovenske_lecebne_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výjimečnou atmosféru a kouzlo nadčasové krásy dodává hotelu nestárnoucí styl art deco, jehož decentní elegance zdobí každý detail této unikátní stavby. Bohaté prostory hotelu nabízejí možnost luxusního ubytování ve spojení s královskou péčí. Pro návštěvníky jsou k dispozici stylové jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s nejmodernějším vybavením, apartmány s oddělenou obývací místností, elegantní podkrovní studia, či královské apartmány s prostornou terasou, která láká výhledem na historický lázeňský park.

Areál Zlatých lázní poskytuje nespočet možností pro odpočinek a načerpání energie. V Lázeňská části hotelu čeká klienty nejen královský wellness pro náročné, ale také unikátní medicínský koncept INCARE. Institut kardiovaskulární rehabilitace, který se ukrývá za touto zkratkou je dokonalým spojením medicínské péče s prvotřídními službami, a to vše v kouzelném prostředí unikátního hotelu Royal Palace *****. Hlavní léčebnou ingrediencí Zlatých Lázní je samozřejmě termální léčivá voda s jedinečným složením, jejíž blahodárné účinky jsou známy již od pradávna. V minulosti tak kromě jiných známých jmen navštěvoval Teplice například Zikmund Lucemburský, Maxmilián Habsburský, zda Alžběta Bavorská, známá také jako císařovna Sissi. Právě její jméno nese exkluzivní hotelová restaurace, v níž si můžete vychutnat širokou nabídku gurmánských specialit a vinných skvostů z domácí i světové produkce.

Návštěva tak unikátního místa jakým je hotel Royal Palace *****, představuje nejpříjemnější způsob cestování v čase. Jak jinak můžeme nazvat pobyt v oáze klidu oděné do překrásných šatů nadčasové elegance a luxusu. Právě to vás totiž čeká v tomto jedinečném klenotu lázeňství zdobící jediné Zlaté Lázně Slovenska.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o řasy

Ve starém Egyptě si barvili a zahušťovali řasy ženy i muži, a to především více

TOP SEX A VZTAHY

Ochrana při sexu

Ačkoliv jsou ženy v používání kondomu při sexu důslednější než muži, jejich ochota více

TOP DOMOV

Zdravé mlsání

Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi odměnu za jeho poslušnost více

TOP GURMÁN

Neobyčejné marmošky

Někdo si píská, někdo to má na salámu a Mixit, ten si maže na chleba. více

TOP SPOLEČNOST

Jackson v Praze

V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více