Království luxusu ukryté v srdci Slovenska

Text: Prima Žena
5. listopadu 2018 | 12:00

V samém srdci Slovenska oficiálně otevřel své brány v květnu tohoto roku nový klenot Zlatých lázní Turčianske Teplice - Hotel Royal Palace *****. Součástí tohoto jedinečného lázeňského resortu ideálního na odpočinek a relax, se tak stává luxusní pětihvězdičkový hotel, který vás uchvátí elegantním designem a královskými medicínskými službami.

slovenske_lecebne_PZ.jpg slovenske_lecebne_1_PZ.jpg slovenske_lecebne_3_PZ.jpg slovenske_lecebne_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výjimečnou atmosféru a kouzlo nadčasové krásy dodává hotelu nestárnoucí styl art deco, jehož decentní elegance zdobí každý detail této unikátní stavby. Bohaté prostory hotelu nabízejí možnost luxusního ubytování ve spojení s královskou péčí. Pro návštěvníky jsou k dispozici stylové jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s nejmodernějším vybavením, apartmány s oddělenou obývací místností, elegantní podkrovní studia, či královské apartmány s prostornou terasou, která láká výhledem na historický lázeňský park.

Areál Zlatých lázní poskytuje nespočet možností pro odpočinek a načerpání energie. V Lázeňská části hotelu čeká klienty nejen královský wellness pro náročné, ale také unikátní medicínský koncept INCARE. Institut kardiovaskulární rehabilitace, který se ukrývá za touto zkratkou je dokonalým spojením medicínské péče s prvotřídními službami, a to vše v kouzelném prostředí unikátního hotelu Royal Palace *****. Hlavní léčebnou ingrediencí Zlatých Lázní je samozřejmě termální léčivá voda s jedinečným složením, jejíž blahodárné účinky jsou známy již od pradávna. V minulosti tak kromě jiných známých jmen navštěvoval Teplice například Zikmund Lucemburský, Maxmilián Habsburský, zda Alžběta Bavorská, známá také jako císařovna Sissi. Právě její jméno nese exkluzivní hotelová restaurace, v níž si můžete vychutnat širokou nabídku gurmánských specialit a vinných skvostů z domácí i světové produkce.

Návštěva tak unikátního místa jakým je hotel Royal Palace *****, představuje nejpříjemnější způsob cestování v čase. Jak jinak můžeme nazvat pobyt v oáze klidu oděné do překrásných šatů nadčasové elegance a luxusu. Právě to vás totiž čeká v tomto jedinečném klenotu lázeňství zdobící jediné Zlaté Lázně Slovenska.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Výživné oleje

Nejrůznější vzácné oleje jsou důležitou součástí péče o krásu prověřenou více

TOP SEX A VZTAHY

Osudové poznání

Tak a dost! Veronika si pomyslně dupla nožkou a vymazala ho z adresáře mobilu. více

TOP DOMOV

Pojištění domácnosti

Uzavřením nové pojistky ušetříte nebo vám pojišťovna nabídne výrazně lepší produkt více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

TEPfactor Slapy

Pokud v televizi sledujete pevnost Boyard a říkáte si, že byste si soutěž hrozně rádi více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více