Bílá klasika

Text: Prima Žena
1. března 2019 | 15:00

Ačkoliv bílá barva sama o sobě působí spíše chladným dojmem, v interiéru je tomu právě naopak. Zde převažuje efekt čistoty, elegance, harmonie a především univerzálnosti. A v případě dveří v bílé barvě to platí dvojnásob. Jen těžko bychom hledali interiér, do kterého by se nehodily.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří vám navíc dává nejen možnost pořídit bílé dveře přesně na míru, ale díky využití EKO barvy také ušetříte.

EKO bílá barva dveří SAPELI vychází z ekologicky šetrného procesu výroby. Tato barva se nanáší na dveře tzv. navalováním, přičemž díky tomuto procesu jsou pak bílé EKO dveře SAPELI levnější variantou ke dveřím ručně stříkaným barvou. Tato metoda má i mnoho dalších výhod. Barva je na dveře nanášená v šesti vrstvách a je utvrzena pomocí UV paprsků. Díky tomu jsou dveře perfektně hladké, odolné a snadno se čistí běžnými čisticími prostředky.

Bílé EKO dveře SAPELI se dají doplnit o skleněné výplně a můžete si vybrat ze široké nabídky kování či zárubní. V neposlední řadě stojí za zmínku, že dveře SAPELI v EKO bílé barvě mohou být k vám domů dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich cena se pohybuje od 2 490 Kč bez DPH.

S bílými dveřmi v interiéru si můžete opravdu vyhrát. Mohou se stát hlavním prvkem místnosti, lze s nimi sjednotit vzhled interiéru nebo naopak je upozadit, aby nebraly pozornost od jiných součástí bytu. Jak toho tedy konkrétně docílíte?  Bílé dveře se stanou hlavním vizuálním prvkem v okamžiku, kdy pečlivě vybraný design dveří umístíte na stěnu s výraznými barvami. V tu chvíli dveře vizuálně vystoupí.

Pokud chcete dveře naopak upozadit, kombinujte jejich bílou barvu s bílým nábytkem nebo je opticky schovejte do světlé stěny. Jednotný dojem zase dodá využití stejných ozdobných prvků u dveří a v i interiéru.

Tak co říkáte, budou bílé EKO  dveře SAPELI vaší volbou?
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podpadky jsou in

„Nevím, kdo vynalezl vysoké podpatky, ale všechny ženy mu hodně dluží,“ více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

5 faktů o menopauze

Ženy mohou po nástupu perimenopauzy očekávat nárůst tělesné hmotnosti zhruba více

TOP SEX A VZTAHY

Muži ze second handu

Zamilovat se do rozvedeného muže? Může se to stát i vám. Čím starší jste, tím více

TOP GURMÁN

Luštěniny jako salát

Luštěniny jsou zdravé a měli bychom je alespoň jedenkrát týdně zařazovat více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více