Bílou oživte barevným retro stylem

Text: Prima Žena
9. července 2018 | 09:00

Bílá v interiéru je snad nejuniverzálnější řešení. Je jemná, čistá a lze ji kombinovat s jakýmikoliv barevnými doplňky. Když vás po nějaké době začnou zvolené barvy nudit, snadno je vyměníte, ale základ v bílé zůstane. To platí i u interiérových dveří. Bílá barva díky své nadčasovosti dlouho nevyjde z módy. A pokud chcete oživení, vyměňte jedny bílé dýhované nebo lamino dveře za celoskleněné dveře v novém retro stylu.

ozivte_bilou_1_PZ.jpg ozivte_bilou_2_PZ.jpg ozivte_bilou_3_PZ.jpg ozivte_bilou_4_PZ.jpg ozivte_bilou_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S bílými dveřmi budou krásně ladit a přitom dají vašemu interiéru zcela jinou atmosféru. U SAPELI, největšího výrobce dveří a zárubní v ČR, najdete obojí a ještě vám pomůžou se sladěním designu a typu dveří přesně na míru vašemu domovu.

Dveře v bílém provedení mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, zvolit lze variantu plnou anebo prosklenou. V SAPELI navíc nově přibyla k ručně stříkané barvě také tzv. navalovaná bílá EKO, která využívá ekologicky šetrný proces výroby. Bílé dveře vyrobené touto metodou mají mnoho výhod.

Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich pořizovací cena je nižší než u ručně stříkaných dveří.

Novinky uvedlo SAPELI také v kolekci celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS a to jedenáct nových trendy vzorů s hravostí 60. let. Šmrnc vašemu interiéru dodá nejvýraznější z nich – stylové geometrické obrazce v kombinaci černé, žluté a bílé barvy. Na výběr jsou motivy, bílé, šedé či barevné. Každý vzor lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům, sami si tak určíte velikost jednotlivých prvků nebo jejich posunutí na ploše dveří či stěny.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Funkční osušky

Už vás nebaví ležet v létě na mokré osušce nebo na těch vyrobených více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Krásné opálení

Každá z nás by chtěla být plážovou bohyní. Je to prostě tak, více

TOP SEX A VZTAHY

Ženský kolektiv

Trávit osm hodin denně v kanceláři mezi samými ženami, to znamená více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP GURMÁN

Smetanový jogurt

Nové smetanové jogurty z Valašska jsou inspirované Schwarzwaldským dortem více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více