Bílou oživte barevným retro stylem

Text: Prima Žena
9. července 2018 | 09:00

Bílá v interiéru je snad nejuniverzálnější řešení. Je jemná, čistá a lze ji kombinovat s jakýmikoliv barevnými doplňky. Když vás po nějaké době začnou zvolené barvy nudit, snadno je vyměníte, ale základ v bílé zůstane. To platí i u interiérových dveří. Bílá barva díky své nadčasovosti dlouho nevyjde z módy. A pokud chcete oživení, vyměňte jedny bílé dýhované nebo lamino dveře za celoskleněné dveře v novém retro stylu.

ozivte_bilou_1_PZ.jpg ozivte_bilou_2_PZ.jpg ozivte_bilou_3_PZ.jpg ozivte_bilou_4_PZ.jpg ozivte_bilou_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S bílými dveřmi budou krásně ladit a přitom dají vašemu interiéru zcela jinou atmosféru. U SAPELI, největšího výrobce dveří a zárubní v ČR, najdete obojí a ještě vám pomůžou se sladěním designu a typu dveří přesně na míru vašemu domovu.

Dveře v bílém provedení mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, zvolit lze variantu plnou anebo prosklenou. V SAPELI navíc nově přibyla k ručně stříkané barvě také tzv. navalovaná bílá EKO, která využívá ekologicky šetrný proces výroby. Bílé dveře vyrobené touto metodou mají mnoho výhod.

Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich pořizovací cena je nižší než u ručně stříkaných dveří.

Novinky uvedlo SAPELI také v kolekci celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS a to jedenáct nových trendy vzorů s hravostí 60. let. Šmrnc vašemu interiéru dodá nejvýraznější z nich – stylové geometrické obrazce v kombinaci černé, žluté a bílé barvy. Na výběr jsou motivy, bílé, šedé či barevné. Každý vzor lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům, sami si tak určíte velikost jednotlivých prvků nebo jejich posunutí na ploše dveří či stěny.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Anděl pro Vás

Znáte ten pocit, kdy si ničím nejste jisti, trápíte se a pak pocítíte jemné mravenčení více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vždy svěží

Je to zase tady - nepříjemné svědění, pálení a bolest v podbřišku. více

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Perfektní káva

Za lahodným šálkem kávy nemusíte nutně mířit do kavárny více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více