Crystalex slaví 50 let, oslavujte s ním!

Text: Prima Žena
19. září 2017 | 12:00

Crystalex v říjnu 2017 oslaví 50 let své novodobé existence. 28. října roku 1967 byl slavnostně otevřen rozsáhlý výrobní areál na zelené louce na okraji města Nový Bor, kam byla v několika etapách přesunuta velká část sklářských provozů tehdejší firmy Borocrystal. Vznikl tak nový gigant s několika tisíci zaměstnanci, největší firma v celém regionu. Kromě výstavby zcela nového výrobního závodu zaznamenalo obrovský rozvoj i samotné město Nový Bor.

crystalex_slavi_1_PZ.jpg crystalex_slavi_2_PZ.jpg crystalex_slavi_3_PZ.jpg crystalex_slavi_4_PZ.jpg crystalex_logo_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Crystalex byl v 60. letech zaměřen na tradiční ruční výrobu. V roce 1972 byla spuštěna první automatická linka a postupem let pak přibývaly další. V 80. letech pak už strojní výroba převažovala, ale ruční hutní výroba a dekorace zůstávaly významnými segmenty produkce.

V září 2009 Crystalex přebírají noví vlastníci a začíná nová éra  - nově Crystalex CZ.  Už v roce 2010 přesáhl obrat 0,5 mld. Kč a s každým dalším rokem dále dynamicky rostl. V roce 2013 byla spuštěna třetí vana a další linky včetně linky na výrobu velkých kusů. V roce 2015 obrat Crystalexu přesáhl 1 miliardu Kč. Crystalex se definitivně vrátil zpět mezi významné evropské výrobce.

Říjen letošního roku bude také jubilejní pro podnikovou prodejnu, která slaví 5 let nového designu. Proto jsme si pro vás připravili zajímavé slevové akce, které si určitě nenechte ujít. Slevy v podnikové prodejně i e-shopu budou probíhat v průběhu měsíců září a říjen. V e-shopu jsme vytvořili speciální sekci NAROZENINOVÉ SLEVY, kam průběžně doplňujeme akční položky.

Crystalex pro vás připravil také kulturní zážitky. Navštívit můžete například výstavu v novoborském Sklářském muzeu, která probíhá od 17.6. – 29.10.2017 nebo Den otevřených dveří Crystalex, který se uskuteční 21.10.2017.

Sledujte Facebookové stránky společnosti, kde budete o všech akcích a událostech informováni.

Oslavujte tato jubilea spolu s českým výrobcem!
www.crystalex.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Česká značka Xiss

Česká značka XISS nabízí naprosto úžasné designové kousky. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Krásné opálení

Každá z nás by chtěla být plážovou bohyní. Je to prostě tak, více

TOP SEX A VZTAHY

Příšerné tchyně

Nevycházíte s matkou svého partnera? Tak to nejste sama. Poradíme vám, více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP GURMÁN

Top snídaně

Věděli jste, že v průměru 29 % žen vynechává snídani a raději více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více