Dejte nábytku originální tvář!

Text: Prima Žena
7. prosince 2018 | 12:00

Hravé abstraktní vzory, organické rostlinné motivy, či fotorealistická vyobrazení krajiny… to vše nyní může zdobit i váš interiér díky grafické technologii T.overface, která učiní z každé nábytkové plochy doslova umělecké dílo!

dejte_nabytku_originalni_tvar_1_PZ.jpg dejte_nabytku_originalni_tvar_2_PZ.jpg dejte_nabytku_originalni_tvar_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

T.overface je unikátní technologií digitální grafiky, která umožňuje potisknout dvířka a jiné nábytkové plochy téměř jakýmikoliv grafickými motivy! „Zatímco samolepky a jiné způsoby dekorace nábytku se časem nevyhnutelně sloupnou či jinak poškodí a opotřebují, grafika T.overface je nejenom značně odolná vůči oděru, ale navíc se vyznačuje i vysokou stálostí barev a odolností vůči UV záření. Grafické motivy si tak i po dlouhých letech každodenního používání nábytku zachovají svůj jedinečný půvab,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Další velkou předností T.overface je neuvěřitelná šíře nabízených motivů, mezi kterými si vybere opravdu každý. „S grafikou T.overface můžete vybírat jak z desítek rozmanitých vzorů základní nabídky, tak i z milionů dalších obrázkových motivů rozsáhlé databáze Adobe Stock nebo si vybrat vlastní motiv ze svého fotoarchivu,“ informuje Martin Dusík. Tím však možnosti T.overface nekončí! Kromě nábytkových ploch totiž umožňuje dekorovat i prosklené výplně dvířek! Vybírat přitom lze hned z několika jednoduchých, ale velmi efektních vzorů, které jsou inspirovány současnými designovými trendy i nostalgickými retro motivy, které zdařile imitují například jemnou síťovinu či drátosklo.

Pokud tedy hledáte způsob, jak dát vašemu nábytku novou a originální tvář, s technologií T.overface rozhodně nemůžete šlápnout vedle!

Více na www.overface.cz a www.trachea.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zahrada Pandora

Tuto sezónu představuje Pandora celou zahradu nových stylů, které byly navrženy, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

5 faktů o menopauze

Ženy mohou po nástupu perimenopauzy očekávat nárůst tělesné hmotnosti zhruba více

TOP SEX A VZTAHY

Vzestupy a pády

Každý vztah má své vzestupy a pády, ale existují obecné signály, více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více