Do ložnice postel z masivu

Text: Prima Žena
22. srpna 2018 | 09:00

Nejdůležitější součásti ložnice jsou bezpochyby postel, rošt a matrace. Výběru lůžka je tedy třeba věnovat čas i péči, abychom vybrali opravdu správně. Pokud jde o rám postele, tak jeho vzhled a materiál vybíráme většinou dle vlastního vkusu a preferencí a také podle ceny.

postel_z_masivu_1_PZ.jpg postel_z_masivu_2_PZ.jpg postel_z_masivu_3_PZ.jpg postel_z_masivu_4_PZ.jpg postel_z_masivu_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Někdo dá přednost čalouněné posteli, jinému se více líbí kovová postel. K oblíbeným materiálům patří umělé materiály, např. lamino. Lamino je jednak cenově výhodné a také nabízí širokou škálu dezénů, nejčastěji imitaci dřeva. Moderní lamina mají i povrchovou strukturu, takže nábytek z nich vyrobený vypadá velmi dobře.

Nicméně „královským“ materiálem pro ložnicový nábytek je masivní dřevo. Masiv je oblíbený především pro svoji kvalitu, dlouhou životnost i pocit, že v ložnici máte „přírodu“. Cenově nejpřijatelnější variantou, jak si dopřát kvalitní masivní nábytek, je volba některého z tzv.  měkkých typů dřev jako například smrk či borovice. Tyto dřeviny bývají velmi často opomíjeny i přesto, že se jedná o plnohodnotné materiály, které se vyznačují vysokou pružností, lehkostí a také větším množstvím suků, které dodávají jednotlivým kusům nábytku patřičnou originalitu.

Kdo si potrpí na pevná a tvrdá dřeva, jistě ocení například bukové dřevo, které je vzhledem ke své tvrdosti, odolnosti a jemné kresbě jedním z nejoblíbenějších. Vybírat lze ze spousty barevných odstínů, a to od světlého přírodního až po odstíny tmavé. Mezi „luxusnější“ typy dřevin pak můžeme řadit čím dál více oblíbenější dub, který je vysoce estetický a je typický svým tmavším zbarvením.

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku postelí i kompletních ložnic z masivního dřeva. U většiny modelů na výběr několik rozměrů lehací plochy lůžka i barevných odstínů. Oblíbené modely najdete ve fotogalerii. 

JMP Studio zdravého spaní
www.loznice.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Giambattista Valli

Letošní oblíbená designerská kolekce značky H&M bude dílem Giambattistu Valli, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Regenerace po sportu

Sportování bezesporu patří k nejčastějším způsobům, jak si udržet zdravé tělo. více

TOP SEX A VZTAHY

Milosrdná lež

Čerstvý průzkum australských odborníků ukázal, že přes dvě třetiny lidí někdy více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP GURMÁN

Chutě na uzdě

Při otázce, co vás při jídle uspokojí, asi bez váhání odpovíte, že pokud se dosyta najíte více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více