Do ložnice postel z masivu

Text: Prima Žena
22. srpna 2018 | 09:00

Nejdůležitější součásti ložnice jsou bezpochyby postel, rošt a matrace. Výběru lůžka je tedy třeba věnovat čas i péči, abychom vybrali opravdu správně. Pokud jde o rám postele, tak jeho vzhled a materiál vybíráme většinou dle vlastního vkusu a preferencí a také podle ceny.

postel_z_masivu_1_PZ.jpg postel_z_masivu_2_PZ.jpg postel_z_masivu_3_PZ.jpg postel_z_masivu_4_PZ.jpg postel_z_masivu_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Někdo dá přednost čalouněné posteli, jinému se více líbí kovová postel. K oblíbeným materiálům patří umělé materiály, např. lamino. Lamino je jednak cenově výhodné a také nabízí širokou škálu dezénů, nejčastěji imitaci dřeva. Moderní lamina mají i povrchovou strukturu, takže nábytek z nich vyrobený vypadá velmi dobře.

Nicméně „královským“ materiálem pro ložnicový nábytek je masivní dřevo. Masiv je oblíbený především pro svoji kvalitu, dlouhou životnost i pocit, že v ložnici máte „přírodu“. Cenově nejpřijatelnější variantou, jak si dopřát kvalitní masivní nábytek, je volba některého z tzv.  měkkých typů dřev jako například smrk či borovice. Tyto dřeviny bývají velmi často opomíjeny i přesto, že se jedná o plnohodnotné materiály, které se vyznačují vysokou pružností, lehkostí a také větším množstvím suků, které dodávají jednotlivým kusům nábytku patřičnou originalitu.

Kdo si potrpí na pevná a tvrdá dřeva, jistě ocení například bukové dřevo, které je vzhledem ke své tvrdosti, odolnosti a jemné kresbě jedním z nejoblíbenějších. Vybírat lze ze spousty barevných odstínů, a to od světlého přírodního až po odstíny tmavé. Mezi „luxusnější“ typy dřevin pak můžeme řadit čím dál více oblíbenější dub, který je vysoce estetický a je typický svým tmavším zbarvením.

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku postelí i kompletních ložnic z masivního dřeva. U většiny modelů na výběr několik rozměrů lehací plochy lůžka i barevných odstínů. Oblíbené modely najdete ve fotogalerii. 

JMP Studio zdravého spaní
www.loznice.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Buďte jedinečná

Každá žena touží po tom být jedinečná a nezáleží na tom více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více