Do ložnice postel z masivu

Text: Prima Žena
22. srpna 2018 | 09:00

Nejdůležitější součásti ložnice jsou bezpochyby postel, rošt a matrace. Výběru lůžka je tedy třeba věnovat čas i péči, abychom vybrali opravdu správně. Pokud jde o rám postele, tak jeho vzhled a materiál vybíráme většinou dle vlastního vkusu a preferencí a také podle ceny.

postel_z_masivu_1_PZ.jpg postel_z_masivu_2_PZ.jpg postel_z_masivu_3_PZ.jpg postel_z_masivu_4_PZ.jpg postel_z_masivu_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Někdo dá přednost čalouněné posteli, jinému se více líbí kovová postel. K oblíbeným materiálům patří umělé materiály, např. lamino. Lamino je jednak cenově výhodné a také nabízí širokou škálu dezénů, nejčastěji imitaci dřeva. Moderní lamina mají i povrchovou strukturu, takže nábytek z nich vyrobený vypadá velmi dobře.

Nicméně „královským“ materiálem pro ložnicový nábytek je masivní dřevo. Masiv je oblíbený především pro svoji kvalitu, dlouhou životnost i pocit, že v ložnici máte „přírodu“. Cenově nejpřijatelnější variantou, jak si dopřát kvalitní masivní nábytek, je volba některého z tzv.  měkkých typů dřev jako například smrk či borovice. Tyto dřeviny bývají velmi často opomíjeny i přesto, že se jedná o plnohodnotné materiály, které se vyznačují vysokou pružností, lehkostí a také větším množstvím suků, které dodávají jednotlivým kusům nábytku patřičnou originalitu.

Kdo si potrpí na pevná a tvrdá dřeva, jistě ocení například bukové dřevo, které je vzhledem ke své tvrdosti, odolnosti a jemné kresbě jedním z nejoblíbenějších. Vybírat lze ze spousty barevných odstínů, a to od světlého přírodního až po odstíny tmavé. Mezi „luxusnější“ typy dřevin pak můžeme řadit čím dál více oblíbenější dub, který je vysoce estetický a je typický svým tmavším zbarvením.

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku postelí i kompletních ložnic z masivního dřeva. U většiny modelů na výběr několik rozměrů lehací plochy lůžka i barevných odstínů. Oblíbené modely najdete ve fotogalerii. 

JMP Studio zdravého spaní
www.loznice.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Barevný soulad

Ples, svatba, návštěva divadla nebo vernisáž. Jedná se o události, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Léčebné účinky

Na českém trhu se stále více prosazuje nová řada kosmetických krémů více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP CESTOVÁNÍ

Resort Maria Spa

Příznivé působení léčivých pramenů láká k návštěvě Mariánských Lázní více

TOP GURMÁN

Zahřejte se

Stejně jako měníme s příchodem podzimu své oblečení, měli bychom změnit také více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více

Hravé rozvíjení

Žádný rodič nechce zanedbat nic, co se týká zdravého vývoje dítěte. více