Dokonalý venkov i mezi čtyřmi stěnami?

Text: Prima Žena
10. září 2019 | 09:00

Vždy se dá najít nějaký zajímavý kompromis, jako kus venkova implementovat i do městského bytu. Nepřehlédnutelná muzza.cz vám při tom ráda pomůže, ale bacha, zvykne rozbušit srdce a dá se jí pak jen těžko odolat.

dokonaly_venkov_1_PZ.jpg dokonaly_venkov_2_PZ.jpg dokonaly_venkov_3_PZ.jpg dokonaly_venkov_4_PZ.jpg dokonaly_venkov_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V mnoha ohledech nabízí interiéru organický dojem a přináší mu eleganci s kouskem života. Přirozené, jednoduché, nádherně autentické obydlí, ve kterém jde bezvýhradně cítit dotek přírody. Protože pokud je v tomto nedokonalém světě přece jen něco dokonalé, pak je to příroda a krása dřeva! Tato nádherná zlatá dřevina udělá s vaším prostorem divy! Neboť, kde kraluje muzza.cz a masivní dřevo, tam musí být spokojenost! I takový je rustikální prostor plný pohody a vlídnosti, který si hravě vytvoříte i u sebe doma. Nechte tedy vejít kousek muzza-cké inspirace i do vaší domácnosti a inspirujte se:

Kbelík Wash up:
Také vás rozčiluje, když se vám čistící prostředky povalují po celé kuchyni? Praktický kbelík stoprocentně oceníte při organizaci mycího prostoru. Umístěte vedle dřezu nebo na okenní římsu a uložte všechny potřebnosti (houbičku, hadřík, saponát, kartáč i drátěnku) na jednom místě.

Koš na prádlo:
Roztřídit špinavé prádlo se vyplatí, a to nejen kvůli oné červené ponožce! Stylový sběrný koš velkou část práce odvede za vás a když půjdete prát, už jen rovnou vyberete příslušný obsah přihrádky a naládujete ho rovnou do pračky. Tak proč si ho nepořídit?

Žebřík:
Čeká na kreativní využití! Pokud jste si dosud mysleli, že žebřík je prospěšný jen při malování nebo ořezávání stromů v zahradě a patří pouze do sklepa, garáže či na půdu, doufáme, že vás přesvědčíme, že mu to svědčí úplně všude.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Stahovací prádlo

Nejmodernější technologie používané při výrobě dámského spodního prádla více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vyvarujte se stresu

Žijeme v uspěchané době. Určitě i vy máte někdy pocit, že se celý den plahočíte v práci, více

TOP SEX A VZTAHY

Motivace zaměstnanců

Základem prosperujícího byznysu je udržet si motivovaný pracovní tým. více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Zelená káva

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více