FENG SHIU - cesta k úspěchu a harmonii

Text: Iva Matyášová
13. ledna 2021 | 09:00

Jako lektorka a konzultantka se profesně věnuji metodě Feng Shui 20 let, cestuji ke klientům po celé ČR, SR, do Rakouska, Německa a Švýcarska.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Za tyto dlouhé roky jsem získala cenné zkušenosti, díky kterým mohu svým klientům velmi efektivně pomoci jak s bydlením, tak s jakoukoliv životní situací.

V okolních zemích České republiky se tradice dodržují automaticky a tím i soulad Feng Shui jak v interierech, tak exterierech, a je to znát. Nám byly tradice uctívání prostoru a člověka vykořeněny a díky Feng Shui se k nim postupně navracíme a sklízíme plody ve všech životních oblastech našeho života.  

FENG SHUI NÁM POMÁHÁ utvářet šťastný prostor, využívá se jak preventivně, tak k léčení a harmonizaci. Prevencí je myšlena práce na pozemku a s projekty ještě před zahájením stavby, nebo rekonstrukce. Má pozitivní vliv při jednání s úřady, architekty, stavebními firmami, financování, průběh stavby a život v domě. 

Léčení a harmonizace probíhá u stávajících osobních i komerčních prostor a dokáže velmi efektivně podpořit vnitřní klid a tím najít životní rovnováhu a ztracený směr. Pomůže efektivně vyřešit jakoukoliv životní oblast, jako je zdraví, vitalita, mezilidské vztahy, harmonická a naplněná partnerství, zvednout vnitřní sílu, sebehodnotu, podporuje hojnost, prosperitu, úspěchy, studium, nespavost, opakované potíže a nepohodlí jakéhokoliv druhu. Osvobozuje a tím pročišťuje duši a tělo mládne. Člověk se pak cítí svěže, samozřejmě, jistě a dokáže si efektivně poradit v jakékoliv situaci.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Spodní prádlo 2021

Co kdybyste si nemusely vybírat, jestli se zrovna cítíte spíše jako romantická víla více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zimní péče

Mnozí lidé si stále myslí, že hydratační krémy mohou v pokožce zmrznout, více

TOP SEX A VZTAHY

Co je štěstí?

V životě to ani jinak nejde. Čekají nás náročné SCHŮZKY s klienty, AKTIVITY, více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více