FENG SHIU - cesta k úspěchu a harmonii

Text: Iva Matyášová
9. února 2021 | 09:00

Jako lektorka a konzultantka se profesně věnuji metodě Feng Shui 20 let, cestuji ke klientům po celé ČR, SR, do Rakouska, Německa a Švýcarska.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Za tyto dlouhé roky jsem získala cenné zkušenosti, díky kterým mohu svým klientům velmi efektivně pomoci jak s bydlením, tak s jakoukoliv životní situací.

V okolních zemích České republiky se tradice dodržují automaticky a tím i soulad Feng Shui jak v interierech, tak exterierech, a je to znát. Nám byly tradice uctívání prostoru a člověka vykořeněny a díky Feng Shui se k nim postupně navracíme a sklízíme plody ve všech životních oblastech našeho života.  

FENG SHUI NÁM POMÁHÁ utvářet šťastný prostor, využívá se jak preventivně, tak k léčení a harmonizaci. Prevencí je myšlena práce na pozemku a s projekty ještě před zahájením stavby, nebo rekonstrukce. Má pozitivní vliv při jednání s úřady, architekty, stavebními firmami, financování, průběh stavby a život v domě. 

Léčení a harmonizace probíhá u stávajících osobních i komerčních prostor a dokáže velmi efektivně podpořit vnitřní klid a tím najít životní rovnováhu a ztracený směr. Pomůže efektivně vyřešit jakoukoliv životní oblast, jako je zdraví, vitalita, mezilidské vztahy, harmonická a naplněná partnerství, zvednout vnitřní sílu, sebehodnotu, podporuje hojnost, prosperitu, úspěchy, studium, nespavost, opakované potíže a nepohodlí jakéhokoliv druhu. Osvobozuje a tím pročišťuje duši a tělo mládne. Člověk se pak cítí svěže, samozřejmě, jistě a dokáže si efektivně poradit v jakékoliv situaci.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Barevné Rainbow

Sluníčko láká provětrat šatník a udělat si radost novým a zároveň praktickým dárkem. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zářivá pleť

Mít pleť bez akné, vrásek, drobných jizviček a zároveň sjednocenou, zářivou více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Bon Lait

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více