Francouzská svítidla Forestier

Text: Prima Žena
24. října 2019 | 15:00

Le Patio začalo nabízet svítidla francouzské značky Forestier známé svojí spoluprací s předními designéry. Lampy a lustry organických tvarů z různých materiálů si oblíbíte nejen díky svému poetickému vzhledu, ale i kvalitě za rozumnou cenu.
Vážka, motýl, ústřice nebo diamant.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Le Patio pokračuje v systematickém vyhledávání originálních svítidel z celého světa, která vhodně doplní ucelenou nabídku již aktuální desítky stávajících značek. Kovová svítidla Forestier se pravidelně objevují na stránkách zahraničních Elle Decoration a jsou miláčky především francouzských novinářů. Určitě si je oblíbí i čeští zákazníci, kteří ocení zajímavý design a fakt, že se neobjevují v každé druhé domácnosti.

Již samotné názvy lamp a lustrů dávají tušit inspiraci organickými tvary – kovové vážky a motýli se budou vznášet ve vašich domovech s lehkostí sobě vlastní. Stolní lampy Diamant nebo Cymbal zas potěší všechny, kdo mají rádi design vhodně doplňující nábytek všech stylů. Filozofií Forestier je dbát na ekologický a sociální rozměr své výroby a pokud je to možné, co nejvíce využívat přírodní materiály.

O značce Forestier

Vítejte v poetickém světě svítidel Forestier, které díky svým elegantním křivkám inspirovaným přírodou vnáší do vašich interiérů emoce lehkosti, svobody a jednoty. Již 20 let rozvíjejí odkaz svého zakladatele Bernarda Forestiera, jehož inspirací byla vášeň k francouzským zahradám. Díky spolupráci se slavnými designéry, jako jsou například Arik Levy, známý též svojí tvorbou pro  Lasvit, Sebastian Bergne a další, mistrně spojují čistý moderní design s přírodními materiály a ručně zpracovávanými kovovými konstrukcemi. Filozofií značky je nabízet tato nevšedně půvabná svítidla za rozumné ceny v prvotřídní kvalitě. Design by měl být vždy také praktický a respektovat ekologický a sociální přístup k výrobě. Proto často používají přírodní materiály jako je bambus, ratan nebo manilské konopí. Svým filipínským dodavatelům přispívají na důstojné životní podmínky a vzdělání.

www.lepatiolifestyle.com
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Hodinky Prim

ELTON hodinářská, jediný český výrobce hodinek PRIM, vytvořil ve spolupráci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Síla aktivního uhlí

Vy si ještě čistíte zuby „postaru“ tedy klasickou zubní pastou? více

TOP SEX A VZTAHY

Pevný vztah

Američtí vědci přišli s překvapivým zjištěním. Indikátor pevného vztahu leží více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimmí dovolená

Přes den brázdit sjezdovky či běžkařské stopy, pak zaplout do vyhřátého bazénu, více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více