Kousek Ameriky u vás doma

Text: Prima Žena
23. srpna 2011 | 10:00

Americké (neboli tzv. side by side) lednice jsou právem považovány za nejvyšší standard v oblasti chladniček. Jejich atraktivní design, obrovská kapacita, snadný přístup k potravinám, chlazené nápoje z kohoutku a další příjemné funkce – to vše je k tomu předurčuje. I u nás si získávají stále větší popularitu.

Kousek-Ameriky2_primazena.c.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Chladničky Side by Side neboli americké lednice nabízejí řešení pro početné rodiny nebo náročné uživatele. Jejich největší předností je prostornost. Přehlednost, dostatek místa pro klasické potraviny i nejrůznější delikatesy a snadnou manipulaci s nimi zajišťují dvě od sebe otevíratelná křídla dveří (odtud název Side by Side). Jedna část lednice funguje jako chladnička, druhá jako mrazák. Díky chytrým řešením úložných prostor si už nebudete muset dělat starosti s uchováváním lahůdek např. v období svátků nebo s objemnými nápoji. Naprosto odlišný vzhled amerických ledniček navíc dodá interiéru nádech luxusu a neotřelosti.

Dokonalý design a funkčnost ruku v ruce

Sofistikovaný, úhledný design amerických chladniček plně koresponduje se současným trendem čistých linií nebo s interiéry v retro stylu. Navíc díky skrytým pantům je minimalistický design chladničky celistvý a ničím nerušený. Impozantní postavení ledničky pak povýší do vyššího levelu snad každou místnost. Na vnější straně jednoho z křídel lednice je pak umístěn LED displej, který poskytuje perfektní přehled o aktuální teplotě v lednici a mrazáku. 

Systém NO-FROST

Lednice Side by Side jsou rovněž vybaveny populárním systémem NO-FROST. Ten, jak již název napovídá, dokáže účinně zabraňovat tvorbě námrazy v mrazáku. Mimo to také udržuje stálou teplotu mrazicího boxu, díky které vydrží potraviny déle čerstvé, a dokáže potraviny rychleji zamrazit, což zpomaluje růst bakterií. Nemluvě o úsporách elektrické energie získaných díky odpadnutí nutnosti chladničku rozmrazovat.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Plavky léta

Léto klepe na dveře a ať už jej letos trávit doma na zahradě nebo u rybníka, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oplálená a zdravá

Fakt, že nadměrné opalování je zdraví škodlivé, je poměrné známý. více

TOP SEX A VZTAHY

Partnerská krize

Krize ve vztahu může potkat každý pár. Je to přirozená fáze ve vývoji vztahu. více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více