Lehané sklo české výroby…

Text: Prima Žena
13. září 2018 | 09:00

V současné době, kdy je trh zahlcen dovozovými nekvalitními výrobky převážně asijského původu, je poptávka po českých výrobcích veliká. Obzvlášť žádaná a ceněná je ruční výroba… Například ruční výroba dekorativního a užitkového skla technologií FUSING!

lehate_sklo_5_PZ.jpg lehate_sklo_PZ.jpg lehate_sklo_1_PZ.jpg lehate_sklo_2_PZ.jpg lehate_sklo_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sklářská firma BDK-GLASS, spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Výrobní program firmy navazuje na výsledky Státního výzkumného ústavu sklářského v Hradci Králové. Je to menší rodinná firma, jejíž výrobní program je zaměřen na ruční zpracování čirých a barevných plochých skel technologií FUSING (ztavování).  

FUSING je sklářská technologie založená na ztavování plochých skel dohromady a jejich následné tvarování v pecích při teplotách okolo 800°C. Touto metodou se na trh dostávají prostřednictvím firmy zejména užitkové mísy, misky, tácy, tácky, podnosy, dekorativní skleněné svícny, dárkové předměty, skleněné originální trofeje aj.

Výrobky jsou využívány především v gastronomii, cateringu, k aranžování živých i suchých květů a také v oblasti bytové architektury a dekorací. Na zakázku firma BDK-GLASS vyrábí také skleněné výplně do dveří, kuchyňských skříněk, skleněné stoly a jiné.

Ve firmě si zpracovávají vlastní návrhy osobitého stylu s moderním a svěžím designem a originalitou. Právě tento osobitý styl je charakteristickým znakem firmy. Firma v tomto roce spustila nový e-shop www.krasne-sklo.cz, kde si můžete prohlédnou a v případě zájmu také nakoupit netradiční skleněné výrobky.

Výrobky firmy BDK-GLASS jsou nejenom krásným a originálním dárkem pro vás a vaše blízké, ale mají hlavně užitnou hodnotu a je za nimi více než 25letá tradice a vývoj!

www.bdk.cz 
www.krasne-sklo.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Prémiové Effiki

O zkušenosti s prémiovou edicí od Effiki se s námi podělila blogerka více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zdravé klouby

Věnujte svým blízkým pod stromeček zdravé klouby. více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP GURMÁN

MyRaw

Tak přesně toto říkají zákazníci kavárny MyRaw Café v Praze a bistra MyRaw Food více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více