Lehané sklo české výroby…

Text: Prima Žena
12. prosince 2018 | 15:00

V současné době, kdy je trh zahlcen dovozovými nekvalitními výrobky převážně asijského původu, je poptávka po českých výrobcích veliká. Obzvlášť žádaná a ceněná je ruční výroba… Například ruční výroba dekorativního a užitkového skla technologií FUSING!

lehate_sklo_5_PZ.jpg lehate_sklo_PZ.jpg lehate_sklo_1_PZ.jpg lehate_sklo_2_PZ.jpg lehate_sklo_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sklářská firma BDK-GLASS, spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Výrobní program firmy navazuje na výsledky Státního výzkumného ústavu sklářského v Hradci Králové. Je to menší rodinná firma, jejíž výrobní program je zaměřen na ruční zpracování čirých a barevných plochých skel technologií FUSING (ztavování).  

FUSING je sklářská technologie založená na ztavování plochých skel dohromady a jejich následné tvarování v pecích při teplotách okolo 800°C. Touto metodou se na trh dostávají prostřednictvím firmy zejména užitkové mísy, misky, tácy, tácky, podnosy, dekorativní skleněné svícny, dárkové předměty, skleněné originální trofeje aj.

Výrobky jsou využívány především v gastronomii, cateringu, k aranžování živých i suchých květů a také v oblasti bytové architektury a dekorací. Na zakázku firma BDK-GLASS vyrábí také skleněné výplně do dveří, kuchyňských skříněk, skleněné stoly a jiné.

Ve firmě si zpracovávají vlastní návrhy osobitého stylu s moderním a svěžím designem a originalitou. Právě tento osobitý styl je charakteristickým znakem firmy. Firma v tomto roce spustila nový e-shop www.krasne-sklo.cz, kde si můžete prohlédnou a v případě zájmu také nakoupit netradiční skleněné výrobky.

Výrobky firmy BDK-GLASS jsou nejenom krásným a originálním dárkem pro vás a vaše blízké, ale mají hlavně užitnou hodnotu a je za nimi více než 25letá tradice a vývoj!

www.bdk.cz 
www.krasne-sklo.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podpadky jsou in

„Nevím, kdo vynalezl vysoké podpatky, ale všechny ženy mu hodně dluží,“ více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Suchá pleť

Lidé se suchou pokožkou mají v mládí výhodu v tom, že příliš netrpí na akné více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více