Muuto: severský design nevšedně

Text: Prima Žena
7. července 2020 | 09:00

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? Dánská značka Muuto ukazuje, že ano. Samotný název, který je finským výrazem pro změnu, odkazuje ke snaze obohatit klasický severský design o neotřelý pohled a jedinečné kolekce nábytku, svítidel i doplňků. Značka, kterou do Česka přináší e-shop se skandinávským nábytkem DesignVille, tak ve svých kouscích pojí precizní zpracování, funkčnost i hravou estetiku.

muuto_1_PZ.jpg muuto_2_PZ.jpg muuto_3_PZ.jpg muuto_4_PZ.jpg muuto_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Značka původem z Kodaně reprezentuje současný skandinávský design. Ten přibližuje lidem prostřednictvím řad židlí, stolů, pohovek, svítidel i praktických doplňků a dekorací, které vznikají ve spolupráci s předními designéry. Obohatit jím svůj interiér můžete i vy – v následujících řádcích vám poradíme, které kousky by vám neměly uniknout:

Časem ověřený design
Ikonické řady nábytku a svítidel značky Muuto jsou charakteristické jednoduchými, přesto nápaditými tvary, stejně jako jemnými barvami nesoucími se v duchu severského stylu. Do srdcí milovníků nordického designu se značka Muuto zapsala celou řadou produktů.

Mezi ty nejvýraznější patří sedací souprava Outline, řada židlí a barových stoliček Fiber či kolekce stolků Around. Mezi svítidly nelze opomenout kolekce ručně lakovaných lamp Ambit, odolných závěsných svítidel Unfold nebo lampy E27 vycházející z klasických žárovek. Osobitý styl můžete svému domovu vtisknout také pomocí věšáků The Dots.

Novinky ze Skandinávie
Nejnovější kolekce rozšířila sortiment o novou pohovku In Situ ve vzdušném, elegantním stylu. Designérské duo Anderssen & Voll ji navrhlo s ohledem na různá interiérová řešení. Díky devíti modulům si pohodlné sezení navrhnete přesně dle svých představ.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Lab-grown diamanty

TIAMI je první českou šperkařskou značkou, která pracuje výhradně s lab-grown více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Medová dieta

Medová dieta je ideální pro novoroční čas, je velice jednoduchá a přitom chutná. více

TOP SEX A VZTAHY

Milostný život

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více