Nejnovější trendy v oblasti digestoří

Text: Prima Žena
21. května 2018 | 12:00

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu. Exponáty týkající se kuchyní, kuchyňských spotřebičů a vybavení kuchyní shlédlo více než 343 000 návštěvníků.

nejnovejsi_trendy_2_PZ.jpg nejnovejsi_trendy_3_PZ.jpg nejnovejsi_trendy_4_PZ.jpg nejnovejsi_trendy_5_PZ.jpg nejnovejsi_trendy_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Stejně jako před dvěma lety zde prezentoval nové modely italský výrobce digestoří značky AIRFORCE.

Z novinek se těšila velkému zájmu nová kolekce stropních digestoří, ať už v nerezovém provedení nebo celoskleněných. Všechny tyto modely jsou vybavené výkonnými motory a splňují požadavky pro energetickou třídu A+.

Dalšími modely, které upoutaly zájem návštěvníků, byly ostrůvkové digestoře vybavené systémem Crisalide. Tento systém kombinuje LED osvětlení s vysoce účinnou filtrační soustavou. Díky unikátním materiálům, ze kterých je vyroben uhlíkový i tukový filtr, jsou tyto digestoře vhodné pro domy vybavené rekuperačním systémem.

Nesmíme zapomenout ani na luxusní ostrůvkové digestoře, jejichž tělo je vyrobeno z porcelánové kameniny Gres, materiálu, díky kterému se z digestoře stává designový skvost. Porcelánová kamenina Gres se snadno čistí a vyznačuje se vysokou odolností proti teplu a vlhkosti.

Všechny tyto digestoře jsou vybavené dálkovým ovladačem a mimo to je možné je bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce a ovládat jejich funkce přímo z panelu varné desky.

Nadstandardní záruka 5 let, kterou značka AIRFORCE poskytuje ke všem svým digestořím i varným deskám, je bezesporu zárukou prvotřídní kvality, o které se můžete sami přesvědčit při návštěvě showroomu značky AIRFORCE na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

I am.../ Já jsem...

My v Levi Strauss & Co. pevně věříme v empatii a odvahu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Konopné mazání

Křečové žíly jsou z 80% záležitostí genetické dispozice, naše babičky více

TOP SEX A VZTAHY

Odhalení nevěry

Myslíte si, že se vám zbořil svět. Jenže on se točí dál více

TOP CESTOVÁNÍ

Boutique hotely

Krásná příroda a spousta zážitků už dnes nejsou jediným požadavkem, více

TOP GURMÁN

UGO očista

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více