Nové americké lednice značky Concept

Text: Prima Žena
14. března 2019 | 15:00

Volně stojící chladničky slaví návrat do českých domácností. A česká značka Concept přichází na jaře hned s dvojitou novinkou v tomto sortimentu. Jde o volně stojící americké chladničky s mrazákem LA7383ss a LA8385ss, obě v designovém provedení v tmavém nerezu.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Po éře vestavěných se volně stojící ledničky opět vracejí do mnoha domácností. Češi milují především velkokapacitní americké modely, protože díky svému vnitřnímu prostoru slouží v mnoha domácnostech současně také jako spižírny. Navíc mají luxusní vzhled a jsou mnohdy i pravou ozdobou a dominantou kuchyně,“ řekl Bc. Vít Řehák, brand ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí spotřebiče.

Jeden z podstatných parametrů je u amerických ledniček užitkový objem a toho mají oba nové modely volně stojících kombinovaných chladniček s mrazákem LA7383ss a LA8385ss téměř na rozdávání. Obě novinky jsou navíc z kategorie „slim“, takže jejich hloubka je pouhých 64 cm a i přesto nabízejí velký úložný prostor. LA8385ss se může pochlubit užitkovým objemem 440 litrů, ž čehož 292 připadá na chladničku na 148 na mrazničku. Při velikosti spotřebiče v.1821 x š.850 x hl.636 mm je to skutečně úctyhodný výkon. Velkou práci odvede i LA7383ss, takzvaná malá Amerika. Je totiž vyrobena na míru všem, kteří mají malé byty. Disponuje užitkovým objemem 436 litrů - 271 litrů chladnička a 165 litrů mraznička. Rozměry tohoto modelu jsou v.1780 x š.836 x hl.636 mm a v kategorii Side by Side ledniček se dokonce jedná o jediný model s touto šířkou na trhu.

Vnitřní uspořádání obou spotřebičů je navíc velmi přehledné a tak rychle a bez námahy najdete, co potřebujete.

Oba modely se řadí do energetické třídy A+ a na první pohled zaujmou luxusním provedením v tmavém nerezu. Ten je trendem současné doby a je velmi nenáročný na údržbu. Ledničky vynikají také přidanými funkcemi, jako je alarm nedovřených dveří, LED osvětlení a bílý displej.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Reebok Nano

CrossFit® komunita si sama zvolila svou obuv pro náročné výkony, která byla nyní více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zhubněte snadno

Máte pocit, že ať děláte, co děláte, zhubnout se vám stále nedaří? více

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP CESTOVÁNÍ

Léto v bublinkách

Slunce, vlny a vítr ve vlasech, zkrátka pocit z přímořské dovolené, více

TOP GURMÁN

Olej z Řecka

Řecká společnost Minerva, která vyrábí olivové oleje, existuje více než sto let více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více