Nové designové stínění

Text: Prima Žena
13. března 2018 | 15:00

Že řešit zastínění oken a terasy na jaře je předčasné? Ostré sluneční paprsky a tropické teploty jsou tady raz dva! Připravte se a užijte si pohodové léto ve stínu nové pergoly Espacio. Vaši zahradu promění v oázu klidu a relaxace. Pro ty, kdo hledají alternativu ke staromódním vnitřním žaluziím, má CLIMAX v nabídce rovnou dva aktuální trendy: látkový roletový systém Varieta a designovou kolekci svislých fasádních clon. Letošní tipy pak uzavírají designové kazetové markýzy Noveta a Kaseta.

nove_desingnove_stineni_1_PZ.jpg nove_desingnove_stineni_2_PZ.jpg nove_desingnove_stineni_3_PZ.jpg nove_desingnove_stineni_4_PZ.jpg nove_desingnove_stineni_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pohoda a relaxace ve stínu markýzy
V případě venkovního posezení na terase či balkoně jsou venkovní markýzy ideální volbou. Nevyžadují náročné stavební úpravy, přitom poskytnou dostatek stínu i pro větší plochy a široký výběr dezénů a látek z nich činí krásný architektonický doplněk.

Funkcionalistický čistý tvar předurčuje kazetovou markýzu Noveta k umístění na fasádách moderních rodinných domů. Climax ji vyrábí až do maximální šířky 6,5 metru s až 3,5 metru dlouhým výsuvem. Markýzu můžeme ovládat pohodlně dálkovým ovladačem, chytrým telefonem nebo řízení svěřit čidlům a automatice.

Designová markýza Kaseta perfektně chrání látku i mechanismus markýzy před poškozením a vlivem počasí, díky čemuž zůstane markýza po dlouhou dobu ve skvělém stavu. K markýze Kaseta si můžeme objednat výsuvný volán, který zastíní naši terasu i v podvečer, kdy je slunce nízko. Maximální výsuv je 4 metry a díky spojení více markýz dohromady zastíníme až 14 metrů dlouhou terasu. Volitelným doplňkem je světelná lišta, která osvítí prostor pod markýzou i po setmění a vytvoří tak příjemnou atmosféru.

Pergola pro náročné
Nová bioklimatická hliníková pergola Espacio je ideální pro všechny náročné zákazníky vyžadující to nejlepší. Bezchybně pracuje za jakéhokoli počasí a v každém ročním období. V oblastech s mírným podnebím, kde nejsou sněhové pokrývky příliš velké, je možné pergolu využívat prakticky celoročně. Montuje se na terasy rodinných domů, atria, verandy či zahrádky restaurací,

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Ovlivněná vůní

Pozitivních účinků aromatických látek si lidé cenili již ve starověku. více

TOP SEX A VZTAHY

Životní guru

Poznáte, kdy nastal čas pozvat si do života osobního kouče? více

TOP CESTOVÁNÍ

Karlovarský hotel

Jeden z mála designových hotelů v Karlových Varech proslul precizní kolekcí více

TOP GURMÁN

Chuť kávy

Miliony lidí po celém světě každé ráno provádějí neodmyslitelný rituál více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více

Přiznejte barvu

Upravené nehty a dokonalá manikúra jsou samozřejmostí každé moderní ženy. více