Od dlažby až po umyvadlo

Text: Prima Žena
4. února 2020 | 09:00

Koupelnový nábytek nebo umyvadlo ve stejném materiálu, jako je dlažba a obklady v koupelně či ve sprchovém koutě? Takto propracovanou koupelnu v jednotném designu už nově mohou mít i Češi ve svých bytech a domech. Navíc jim s touto volbou pro ně odpadá i starost s hledáním řemeslníků, vybrat si totiž mohou přímo hotové produkty.

od_umyvadla_po_dlazbu_1_PZ.jpg od_umyvadla_po_dlazbu_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nový způsob provedení koupelen dorazil i do Česka, tuzemští zájemci si tak nově mohou sladit všechny doplňky a prvky v místnosti s dlažbou a obklady. Řešení je vhodné do jakéhokoliv prostoru. Ocení ho jak fanoušci designu, tak prakticky smýšlející, povrchy jsou totiž snadno čistitelné.

Výrobcem tohoto komplexního zpracování koupelen je italská firma Mirage, na českém trhu tuto společnost zastupuje M.B.KERAMIKA. „Zákazník si může vybrat z imitace mramoru, kamene a betonu. Jen imitace mramoru je k dostání ve více než deseti odstínech. V nabídce je pět kolekcí koupelnového vybavení s umyvadly a skřínkami v různých rozměrech. Takto vybavená koupelna je opravdu originální,“ popisuje jednatel firmy M.B.KERAMIKA Martin Bezděk. V designu mramoru nábytek vynikne nejvíce, takže je sladění vhodné právě pro milovníky této imitace.

Kromě originality vyniká toto řešení precizním provedením. Koupelnový nábytek ve zvoleném designu totiž přijde přímo z výroby, takže je ihned připraven k instalaci. „Každý si může vybrat nejen požadovaný rozměr koupelnového nábytku, ale také třeba to, kde přesně chce mít v umyvadle umístěnou baterii či odtok ve sprchovém koutě,“ přibližuje Alessandro Bianchi ze společnosti Mirage. Záleží jen na zákazníkovi, jestli chce mít výřez vlevo, vpravo či ve středu materiálu, jakékoliv řešení je možné.

Katalog Mirage Home, který autoři představili na posledním veletrhu CERSAIE v italské Boloni, nabízí v tomto směru nespočet dalších možností řešení. Díky tomu může zákazník například s velkoformátovou dlažbou a obklady perfektně sladit obložení vany či sprchového koutu a k dispozici je i elegantní řešení pro sprchové vaničky a odtoky. Ve stejném designu jsou pak dostupné i další doplňky, jako je například koupelnové umyvadlo, umyvadlové skřínky a koupelnové skřínky. 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Polibek z lásky

Pandora uvádí druhý sběratelský přívěsek ze své limitované edice ke 20. narozinám více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Domácí rituály

Některá období jsou náročnější než jiná jak fyzicky, tak duševně. Nezbývá tak více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP CESTOVÁNÍ

Hotely pro dospělé

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: „Děti jsou radost!“ Ovšem nutno dodat více

TOP GURMÁN

Víny a sekty

Pokud patříte mezi milovníky vín, jistě si nenecháte ujít Velikonoce jako příležitost více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více