Od dlažby až po umyvadlo

Text: Prima Žena
4. února 2020 | 09:00

Koupelnový nábytek nebo umyvadlo ve stejném materiálu, jako je dlažba a obklady v koupelně či ve sprchovém koutě? Takto propracovanou koupelnu v jednotném designu už nově mohou mít i Češi ve svých bytech a domech. Navíc jim s touto volbou pro ně odpadá i starost s hledáním řemeslníků, vybrat si totiž mohou přímo hotové produkty.

od_umyvadla_po_dlazbu_1_PZ.jpg od_umyvadla_po_dlazbu_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nový způsob provedení koupelen dorazil i do Česka, tuzemští zájemci si tak nově mohou sladit všechny doplňky a prvky v místnosti s dlažbou a obklady. Řešení je vhodné do jakéhokoliv prostoru. Ocení ho jak fanoušci designu, tak prakticky smýšlející, povrchy jsou totiž snadno čistitelné.

Výrobcem tohoto komplexního zpracování koupelen je italská firma Mirage, na českém trhu tuto společnost zastupuje M.B.KERAMIKA. „Zákazník si může vybrat z imitace mramoru, kamene a betonu. Jen imitace mramoru je k dostání ve více než deseti odstínech. V nabídce je pět kolekcí koupelnového vybavení s umyvadly a skřínkami v různých rozměrech. Takto vybavená koupelna je opravdu originální,“ popisuje jednatel firmy M.B.KERAMIKA Martin Bezděk. V designu mramoru nábytek vynikne nejvíce, takže je sladění vhodné právě pro milovníky této imitace.

Kromě originality vyniká toto řešení precizním provedením. Koupelnový nábytek ve zvoleném designu totiž přijde přímo z výroby, takže je ihned připraven k instalaci. „Každý si může vybrat nejen požadovaný rozměr koupelnového nábytku, ale také třeba to, kde přesně chce mít v umyvadle umístěnou baterii či odtok ve sprchovém koutě,“ přibližuje Alessandro Bianchi ze společnosti Mirage. Záleží jen na zákazníkovi, jestli chce mít výřez vlevo, vpravo či ve středu materiálu, jakékoliv řešení je možné.

Katalog Mirage Home, který autoři představili na posledním veletrhu CERSAIE v italské Boloni, nabízí v tomto směru nespočet dalších možností řešení. Díky tomu může zákazník například s velkoformátovou dlažbou a obklady perfektně sladit obložení vany či sprchového koutu a k dispozici je i elegantní řešení pro sprchové vaničky a odtoky. Ve stejném designu jsou pak dostupné i další doplňky, jako je například koupelnové umyvadlo, umyvadlové skřínky a koupelnové skřínky. 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Sneakers Reebok

Reebok uvádí na trh očekávané sneakers Zig Kinetica, zcela novou siluetu, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o vlasy

Hledáte všestranný produkt, který se postará o vaše vlasy? více

TOP SEX A VZTAHY

Ochrana při sexu

Ačkoliv jsou ženy v používání kondomu při sexu důslednější než muži, jejich ochota více

TOP CESTOVÁNÍ

Přírodní bahno

Tělové zábaly jsou vynikajícím doplňkem při péči o pokožku. A pokud se při nich více

TOP GURMÁN

Neobyčejné marmošky

Někdo si píská, někdo to má na salámu a Mixit, ten si maže na chleba. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více