Opojný svět vůní

Text: Prima Žena
22. června 2017 | 12:00

Vůně dokážou navodit atmosféru, zprostředkovat relaxaci anebo jen tak vytvořit příjemnou domácí pohodu. Avšak ne každý parfém vám bude vonět a ne každý systém se vždy hodí. Vybírejte podle vhodnosti pro prostor, příležitost i roční období.

opojny_svet_vuni_1_PZ.jpg opojny_svet_vuni_2_PZ.jpg opojny_svet_vuni_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Bytové parfémy od F. Y. Senses jsou vyráběny z organických a přírodních látek a čím déle jsou uloženy, tím se jejich vůně stává sytější a intenzivnější. Záleží na umístění difuzéru, podstatnou roli hraje také teplota v místnosti a dopad slunečních paprsků. Katalytické lampy se používají jen velmi krátkou dobu. Plamen kahanu v krátké době aktivuje hořením vůni do ovzduší, ve velice krátké době celou místnost nasytí a vůně je velmi intenzivní.

Parfémované vosky pro použití do aromalamp jsou velmi silně parfémované a doporučuje se použít maximálně dvě kostky. Parfémované kostky vydrží v aromalampě velmi dlouho a dokážou rychle a silně osvěžit vzduch. Výhodné jsou i designové světelné aromalampy se stmívačem, které můžete použít jako tradiční svítidlo i aromalampu. Parfémované svíčky jsou vyráběny z rostlinných vosků a knot je ze 100% bavlny. Vysokou kvalitu a design umocňují jednotlivé druhy obalů. Plamen svíčky velmi rychle nasytí místnost vybranou vůní. I u vůní platí pravidlo, že nejlevnější nemusí být nejlepší, a ani drahá vůně nemusí splnit naše očekávání. Při výběru je podstatný požadavek na dobu provonění, velikost místnosti a na původ parfému.

Pro trvalé a jemné provonění místnosti je vhodný bytový difuzér 100–200 ml. Krátkodobé, jemné provonění místnosti zajistí parfémovaná svíčka, aromalampa a parfémované vosky v elektrické lampě. Oblíbenou vůni si můžete vzít i do vozu v podobě auto difuzéru.

Více informací o bytových vůních naleznete na www.4ys.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Luxusní tašky

Skloubit mateřské radosti a rušný společenský či pracovní život není maličkost. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Citlivá pleť

Možná znáte ten pocit, když pleť není zcela v pohodě a musíte více

TOP SEX A VZTAHY

Mužská neplodnost

I přestože se mužské pohlavní buňky tvoří průběžně po celý život, více

TOP CESTOVÁNÍ

Kouzelná Sicílie

Italská Sicílie je jedinečná – na největším ostrově Středozemního moře více

TOP GURMÁN

Kakaový bob

Asi každý ví, že čokoláda se vyrábí z kakaa, ale co je to kakao, více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více