Podlehněte síle přírody

Text: Prima Žena
19. listopadu 2020 | 09:00

Příroda má mnoho tváří, umí být klidná a tichá, stejně jako divoká a nespoutaná, budící respekt i obdiv zároveň. Možná proto nás její projevy nepřestávají fascinovat a je nám stále velkou inspirací. Tu v ní našly i tři nové odstíny tvrzeného kamene společnosti Technistone – Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca, které různou kresbou a žilkováním na tmavém podkladu popisují cestu lávy po zemském povrchu.

podlehnete_sile_prirody_1_PZ.jpg podlehnete_sile_prirody_2_PZ.jpg podlehnete_sile_prirody_3_PZ.jpg podlehnete_sile_prirody_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nové odstíny Pearl budou dostupné v leštěném provedení v tloušťce 20 mm a 30 mm a stanou se součástí velmi oblíbené řady Serenity. Vypadat skvěle budou nejen v kuchyni, ale i v koupelně, jako obklad či solitér do interiéru.

Sopky a vulkanická činnost jsou neodmyslitelnou součástí života na naší planetě a stopy po vyvřelé lávě jsou pak určitým odkazem přírody na její neskutečnou sílu a moc. Láva je nespoutaný živel, který nekouká vlevo ani vpravo, jde si prostě svou cestou a říká si o pozornost. Nezná překážky ani limity, stejně jako nové odstíny Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca, které skvěle doplní jakýkoliv moderní interiér, ať už samostatně nebo třeba v kombinaci se sklem.  

Odstín Pearl Lava v sobě ukrývá samotný počátek velkého lávového představení. Vyvěrající prameny tekoucí po strmých kopcích nastavují směr pro další novou scenérii. Přímé linie žilkování procházejí tmavým podkladem.

Pearl Delta ukazuje, že nová cesta nikdy není jednoduchá a bez překážek. Proud se větví, hledá nový směr, formuje ramena a přechází do delty. Vytváří rozvětvenou kresbu na plátně tvr¬zeného kamene.

V místě, kde proud už nemá prostor kam pokračovat, vznikají pláně roztavených hornin. Právě z nich vychází design Pearl Rocca. Rozmanité obrysy lávových polí přechází do husté sítě jemných žilek vykreslených do struktury desek.

Nové odstíny tvrzeného kamene Technistone Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca stejně jako ostatní barevná provedení vynikají vysokou odolností proti mechanickému i chemickému poškození, jsou nenasákavé, hygienické a velmi snadno udržovatelné.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Autorské šperky

Petr Kovanda chtěl být původně gemologem, protože se rád zajímal o přírodní kameny. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratace v zimě

O hydrataci pleti jste už jistě slyšeli i četli hodně. A určitě už víte jak moc více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP CESTOVÁNÍ

Mölltal

O výletech na hory si letos můžete nechat jen zdát. Nebo ne…? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více