Polštáře a přehozy inspirované retro stylem

Text: Prima Žena
4. dubna 2021 | 09:00

Máte rádi len nebo bavlnu vyrobené s ohledem k životnímu prostředí, baví vás retro vzory a necháte se díky bytovým doplňkům přenést na jih Francie? Pak vás potěší nová kolekce polštářů a přehozů francouzské značky Vivaraise, kterou představuje Le Patio.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Retro na jihu Francie
Jdete po lehce kamenité cestě, kterou lemují kopce tymiánu a levandule, za olivovníky prosvítají vápencové skály, to vše zalité přívětivým, ještě ne příliš ostrým sluncem. Máte totiž pronajatý dům na jihu Francie..ano, je to sen uprostřed pandemie, ale my věříme, že i díky barvám typickým pro přírodu francouzského jihu se sny mohou zhmotnit u vás doma: Tymiánově zelená a okrová vévodí letošní kolekci polštářů Vivaraise. Dále v kolekci najdete  kombinace neutrální béžové s bílou nebo s černou. Vzory se inspirují retrem – 60., 70. i 80. léta zde s námi ještě chvíli zůstanou, stejně jako styl, kterému značka dala jméno nomad chic.

Tipy Le Patia
•    Dekorační lněné polštáře Zeff Mona v tymiánově zelené nebo okrové barvě se svým jednoduchým geometrickým vzorem pěkně doplní moderní interiéry. Mají certifikaci Oeko-Tex, která zaručuje, že produkt neobsahuje žádné toxické látky a je ohleduplný k životnímu prostředí.
•    Bavlněné polštáře Gustav s dekorativní geometrickou výšivkou a černo-béžovou nebo bílo-béžovou barevností jasně dokazují na inspiraci 60. léty. Také mají certifikaci Oeko-Tex.
•    Další novinkou jsou na dotek měkké a velmi příjemné bavlněné přehozy přes postel: Ručně prošívaný Ming Perle a Swami lin s plastickou úpravou, který lze též doplnit polštáři. Oba přehozy mají konečnou úpravu stonewash.

Značka Vivaraise
Francouzská autorská značka Vivaraise s čtyřicetiletou tradicí je spjatá s designérkou Esther Blanchard, která pro své kolekce využívá netradiční způsob tkaní látek. Používají se pouze přírodní materiály, kolekce jsou organizovány podle barev. Tkaniny jsou vyráběny ručně ve Francii a Portugalsku. Le Patio nabízí přehozy na postele, polštáře, ručníky a předložky do koupelen. Dále ložní prádlo a závěsy s voály.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Stylový muž

Každý muž je rád chválen a pochvala upraveného zevnějšku platí dvojnásob, více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Rybí tržiště

Ať už běháte, cvičíte, chodíte po horách, jste fitnessový nadšenec více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více