Postel, místo stvořené k relaxaci

Text: Ondřej Bacík
11. září 2018 | 09:00

Postel může i z běžné ložnice vytvořit místo plné designu a luxusu, proto bychom jí měli věnovat patřičnou pozornost. Vybírat můžeme hned z několika typů, díky nimž se z ložnice stane místo regenerujícího odpočinku.

postel_místo_svoterne_k_relaxaci_1_PZ.jpg postel_místo_svoterne_k_relaxaci_2_PZ.jpg postel_místo_svoterne_k_relaxaci_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kousek přírody v ložnici
Celomasivní postele se těší velké oblibě pro nestárnoucí design a nenapodobitelnou atmosféru, kterou vyvolávají. Vyjímají se především v prostorných ložnicích, kde vynikne jejich dominantní čelo a velká ložní plocha. Extrémní pevnost jim dodává bukové nebo dubové dřevo a propracovaná konstrukce s vysokou nosností. Finální podobu dřeva si navíc můžeme zvolit vy sami.

„Lidé se mnohdy obávají montáže nového lůžka. To však není nutné. Postel vám kamkoliv a kdykoliv přivezeme a s jejím sestavením pomůžeme. Kromě samotného rámu společně nastavíme optimální výšku roštů, aby vstávání i ulehání bylo vždy pohodlné,“ říká Ondřej Bacík - spánkový specialista společnosti ProSpánek

Čalouněné postele – vždy originální
Čalouněnou postel je možné umístit do jakékoliv ložnice. Díky širokému spektru materiálů v nepřeberném množství barev a odstínů totiž vždy vybereme přesně tu, která ložnici nejen barevně doplní, ale zároveň vytvoří místo, kam se budeme těšit. Doplňte ji společně se spánkovými odborníky vhodným roštem a matrací a váš spánek bude konečně plnohodnotný. 

Luxusní a nepřehlédnuté

Krásné a nenapodobitelné. Takové jsou kontinentální, neboli postele typu Box Spring. Celosvětové oblibě se těší pro střední tuhost, nadstandartní výšku i velkou variabilitu designu, díky nimž vyhoví všem vašim požadavkům. Pro jejich velký úložný prostor je můžete bez obav umístit i do menší ložnice. Pokud jednou boxspringovou postel vyzkoušíte, věřte, že již nebude chtít jinou.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Strážce jater

Rostlina Desmodium adscendens, česky nazývána Stužkovec vystoupavý více

TOP SEX A VZTAHY

Promiskuita?

Jsou sexuálně nestálé a rády střídají partnery. A co je na tom!? více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více