Postel, místo stvořené k relaxaci

Text: Ondřej Bacík
11. září 2018 | 09:00

Postel může i z běžné ložnice vytvořit místo plné designu a luxusu, proto bychom jí měli věnovat patřičnou pozornost. Vybírat můžeme hned z několika typů, díky nimž se z ložnice stane místo regenerujícího odpočinku.

postel_místo_svoterne_k_relaxaci_1_PZ.jpg postel_místo_svoterne_k_relaxaci_2_PZ.jpg postel_místo_svoterne_k_relaxaci_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kousek přírody v ložnici
Celomasivní postele se těší velké oblibě pro nestárnoucí design a nenapodobitelnou atmosféru, kterou vyvolávají. Vyjímají se především v prostorných ložnicích, kde vynikne jejich dominantní čelo a velká ložní plocha. Extrémní pevnost jim dodává bukové nebo dubové dřevo a propracovaná konstrukce s vysokou nosností. Finální podobu dřeva si navíc můžeme zvolit vy sami.

„Lidé se mnohdy obávají montáže nového lůžka. To však není nutné. Postel vám kamkoliv a kdykoliv přivezeme a s jejím sestavením pomůžeme. Kromě samotného rámu společně nastavíme optimální výšku roštů, aby vstávání i ulehání bylo vždy pohodlné,“ říká Ondřej Bacík - spánkový specialista společnosti ProSpánek

Čalouněné postele – vždy originální
Čalouněnou postel je možné umístit do jakékoliv ložnice. Díky širokému spektru materiálů v nepřeberném množství barev a odstínů totiž vždy vybereme přesně tu, která ložnici nejen barevně doplní, ale zároveň vytvoří místo, kam se budeme těšit. Doplňte ji společně se spánkovými odborníky vhodným roštem a matrací a váš spánek bude konečně plnohodnotný. 

Luxusní a nepřehlédnuté

Krásné a nenapodobitelné. Takové jsou kontinentální, neboli postele typu Box Spring. Celosvětové oblibě se těší pro střední tuhost, nadstandartní výšku i velkou variabilitu designu, díky nimž vyhoví všem vašim požadavkům. Pro jejich velký úložný prostor je můžete bez obav umístit i do menší ložnice. Pokud jednou boxspringovou postel vyzkoušíte, věřte, že již nebude chtít jinou.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zdravotnické oděvy

Nabízíme široký sortiment zdravotnických oděvů, oděvů pro záchranáře a gastro oděvů. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Proč inhalovat

I vám se při vůni heřmánku vybaví vzpomínka z dětství na neoblíbené napařování více

TOP SEX A VZTAHY

Přírodní afrodiziaka

Svátek zamilovaných, který každoročně připadá na 14. únor, více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Maximálně vyladěnou zimní dovolenou si užijete v moderně vybaveném areálu více

TOP GURMÁN

Smyslné mlsání

Kde jinde stmelit vzájemnou náklonnost, když ne nad stolem plným lahůdek více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více