Postel, místo stvořené k relaxaci

Text: Ondřej Bacík
11. září 2018 | 09:00

Postel může i z běžné ložnice vytvořit místo plné designu a luxusu, proto bychom jí měli věnovat patřičnou pozornost. Vybírat můžeme hned z několika typů, díky nimž se z ložnice stane místo regenerujícího odpočinku.

postel_místo_svoterne_k_relaxaci_1_PZ.jpg postel_místo_svoterne_k_relaxaci_2_PZ.jpg postel_místo_svoterne_k_relaxaci_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kousek přírody v ložnici
Celomasivní postele se těší velké oblibě pro nestárnoucí design a nenapodobitelnou atmosféru, kterou vyvolávají. Vyjímají se především v prostorných ložnicích, kde vynikne jejich dominantní čelo a velká ložní plocha. Extrémní pevnost jim dodává bukové nebo dubové dřevo a propracovaná konstrukce s vysokou nosností. Finální podobu dřeva si navíc můžeme zvolit vy sami.

„Lidé se mnohdy obávají montáže nového lůžka. To však není nutné. Postel vám kamkoliv a kdykoliv přivezeme a s jejím sestavením pomůžeme. Kromě samotného rámu společně nastavíme optimální výšku roštů, aby vstávání i ulehání bylo vždy pohodlné,“ říká Ondřej Bacík - spánkový specialista společnosti ProSpánek

Čalouněné postele – vždy originální
Čalouněnou postel je možné umístit do jakékoliv ložnice. Díky širokému spektru materiálů v nepřeberném množství barev a odstínů totiž vždy vybereme přesně tu, která ložnici nejen barevně doplní, ale zároveň vytvoří místo, kam se budeme těšit. Doplňte ji společně se spánkovými odborníky vhodným roštem a matrací a váš spánek bude konečně plnohodnotný. 

Luxusní a nepřehlédnuté

Krásné a nenapodobitelné. Takové jsou kontinentální, neboli postele typu Box Spring. Celosvětové oblibě se těší pro střední tuhost, nadstandartní výšku i velkou variabilitu designu, díky nimž vyhoví všem vašim požadavkům. Pro jejich velký úložný prostor je můžete bez obav umístit i do menší ložnice. Pokud jednou boxspringovou postel vyzkoušíte, věřte, že již nebude chtít jinou.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Prémiové Effiki

O zkušenosti s prémiovou edicí od Effiki se s námi podělila blogerka více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pleť bez vrásek

V mořských vodách, daleko od pobřeží francouzské Bretaně, více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP CESTOVÁNÍ

Polární záře

Také jste vždy snili vidět polární záři, ale na dovolenou jezdíte stále více

TOP GURMÁN

Zahřejte se

Stejně jako měníme s příchodem podzimu své oblečení, měli bychom změnit také více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více