Pozdní snídaně v italském stylu

Text: Prima Žena
20. září 2019 | 09:00

Občas si každý rád pospí. Pak se ale stává, že na snídani je příliš pozdě a na oběd ještě příliš brzy. Po náročném pracovním týdnu se o víkendu odměňte nejen zaslouženým odpočinkem, ale také vydatnou pozdní snídaní ve stylu prosluněné Sicílie.

pozdni_snidane_italskem_stylu_2_PZ.jpg pozdni_snidane_italskem_stylu_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přeneste se prostřednictvím ikonické italské značky Smeg a její limitované edice Sicily is my love vytvořené italským módním domem Dolce & Gabbana na ostrov oplývající pohodou a uvolněnou atmosférou. Zapomeňte na nevyřešené problémy. Stres totiž na Sicílii nepatří. Okuste recept na šťastný život beze spěchu a užijte si čas s přáteli a rodinou. Všechno má svůj čas. To je recept na šťastný život psaný italským temperamentem.

Designový brunch s nádechem Sicílie
Lis na citrusy Smeg Dolce & Gabbana
Dejte sbohem džusům z koncentrátu. Čerstvě vymačkaná citrusová šťáva vás po ránu nabije energií a ochrání před všemožnými nákazami. Kompaktní odšťavňovač Smeg Dolce & Gabbana z limitované edice Sicily is my love během chvilky vykouzlí z pomeranče, citrónu, mandarinky i grapefruitu zdraví prospěšný drink, který tělu dodá potřebné vitamíny. Odšťavňovač zakoupíte na e-shopu pottenpannen.cz za 13 200 Kč.

Rychlovarná konvice Smeg Dolce & Gabbana
Rychlovarná konvice, která je nedílnou součástí každé kuchyně, nemusí být jen jednobarevná. Hravý a originální design rychlovarné konvice značky Smeg, vytvořené italským módním domem Dolce & Gabbana, který byl inspirovaný sicilským venkovem, je toho důkazem. Tento styl dodá vaší kuchyni okázalý a netradiční vzhled. Rychlovarnou konvici Smeg Dolce & Gabbana seženete na e-shopu pottenpannen.cz za 13 200 Kč.

Toustovač Smeg Dolce & Gabbana
Pokud jste zvyklí snídat v rychlosti, zatímco se připravujete na cestu do práce, inspirujte se životním stylem Sicilanů a zpomalte. Dostatek času na jídlo vede ke zlepšení osobního života a celkové vnitřní spokojenosti. Nestíháte-li kvalitní snídaně během pracovního týdne, užijte si alespoň víkendový brunch dosyta. Vedle ovesných kaší či míchaných vajíček si jej můžete zpestřit křupavými toasty. Podávejte je nasladko s domácí marmeládou nebo sáhněte po avokádu. Díky jedenácti úrovním opékání si vychutnáte pečivo přesně tak, jak to máte rádi. Toustovač Smeg z kolekce Dolce & Gabbana koupíte na e-shopu pottenpannen.cz za 13 200 Kč.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Low shampoo

Péče o vlasy je jakýsi rituál, který si jen těžko dokážeme představit jinak. více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více