Příslušenství ke dřezům

Text: Prima Žena
21. listopadu 2020 | 09:00

Bojujete v kuchyni s omezeným místem kolem dřezu nebo byste rádi využili dřez a jeho okolní prostor naplno? Potom Vás určitě bude zajímat možnost doplnit či oživit dřez některým ze široké škály příslušenství.

prislusenstvi_k_drezum_1_PZ.jpg prislusenstvi_k_drezum_2_PZ.jpg prislusenstvi_k_drezum_3_PZ.jpg prislusenstvi_k_drezum_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jedním z nejčastěji používaných příslušenství je odkapová miska, ve které můžete nejen omýt ovoce a zeleninu, ale také scedit těstoviny nebo nechat odkapat nádobí.

U některých dřezů lze použít rolovací rošt a to buďto položením přímo na drážku ve vnitřním prostoru dřezu nebo pokud dřez drážku nemá, tak lze bez problémů položit přímo přes dřez. Opět lze využít pro odložení nádobí, ovoce či zeleniny. Použitím rolovacího roštu přes prostor dřezu nám také vznikne pevná odkládací plocha vhodná např. pro odložení horkého hrnce. Rolovací rošt je zároveň velmi skladným příslušenstvím, jednoduše jej srolujete, uklidíte a použijete opět až budete potřebovat.

Dalším velmi užitečným příslušenstvím je odkapávací tác, který může sloužit jak k zakrytí dřezu nebo prodloužení pracovní plochy dřezu nebo právě jako odkap pro nádobí, protože je vybavený drážkami, kterými odkapaná voda stéká zpět do dřezu.

Přípravná deska je praktickým pomocníkem pro samotné zpracování a přípravu potravin. Je vhodná zejména pro krájení ovoce a zeleniny, ale můžete jí využít i pro prodloužení pracovní plochy zakrytím  prostoru dřezu.

Pamatujte, že je vhodné kupovat příslušenství určené přímo k Vašemu dřezu. Často se totiž liší v rozměrech a nevhodně padnoucí miska nebo přípravná deska může být spíš na škodu než k užitku. Naopak vhodně vybrané příslušenství Vám může velmi usnadnit práci v kuchyni a na 100 % využít omezený prostor v malých kuchyních.

Franke nabízí nejen široký výběr dřezů, ale právě i příslušenství. Přesvědčte se na www.franke.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Autorské šperky

Petr Kovanda chtěl být původně gemologem, protože se rád zajímal o přírodní kameny. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Operace nosu

Ne nadarmo se říká, že nos zaujímá mezi kosmetickými vadami výjimečné více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP CESTOVÁNÍ

Mölltal

O výletech na hory si letos můžete nechat jen zdát. Nebo ne…? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více