Propadněte kouzlu fototapet!

Text: Prima Žena
7. září 2018 | 15:00

Rozhodli jste se, že svůj příbytek změníte k nepoznání, ale zároveň se vám nechce podstupovat rozsáhlou rekonstrukci? Kromě toho nemáte k dispozici neomezený rozpočet a raději byste podnikla pár časově náročných, leč velmi efektivních opatření? Potrpíte-li si na originální a stylové doplňky, zvažte pořízení fototapet. S trochou kreativity díky nim docílíte nečekaných výsledků.

propadnete_kouzlu_fototapet_2_PZ.jpg propadnete_kouzlu_fototapet_3_PZ.jpg propadnete_kouzlu_fototapet_4_PZ.jpg propadnete_kouzlu_fototapet_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Hodí se fototapety i do vašeho příbytku?
Pravděpodobně ano, neboť jako jedna z mála bytových dekorací nabízí velmi variabilní použití a nijak vás nebudou limitovat z hlediska designu.

Fototapety mohou mít nekonečně mnoho podob. Toužíte snad po krásném výhledu z okna přímo na exotickou pláž? Anebo na Eifellovu věž? Máte ho mít! Líbí se vám orientální vzory, zvířata, nebo panoramata světových metropolí? Kterýkoliv z motivů můžete mít na své stěně a každý den se jimi kochat, jak dlouho jen budete chtít.

Vyberte si správnou velikost
Fototapety na zeď jsou k mání v různě velkých formátech, což je dobrá zpráva pro každého, kdo hledá decentní, nebo naopak nepřehlédnutelnou ozdobu. Motivy na velkých formátech jsou jako živé a navodí v interiéru jedinečnou atmosféru, které byste s jinými dekoracemi nedosáhla.

Velkou výhodou fototapet je snadná aplikace – nalepíte je i bez předchozích zkušeností. Aplikují se jako klasické tapety - na zdivo natřete lepidlo a opatrně nalepíte fototapetu tak, aby byl výsledný povrch bez nerovností. Dosažení perfektního výsledku není s kvalitními fototapetami vůbec složité!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Epilace

Tropické teploty jsou na ústupu a koncem nejteplejších měsíců více

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Lednice

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více