Sapeli radí, jaké dveře prosvětlí váš byt

Text: Prima Žena
17. září 2018 | 09:00

Máte byt, ve kterém je málo světla? Je malý nebo má okna orientovaná na severní stranu? Správně zvolené barvy mohou domov prosvětlit a opticky zvětšit. A nemluvíme jen o barvách na stěnu nebo barvách nábytku, ale také o dobrém výběru interiérových dveří.

sapeli_radi_1_PZ.jpg sapeli_radi_2_PZ.jpg sapeli_radi_3_PZ.jpg sapeli_radi_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Byť se to nezdá, jestli do malého prostoru dáte příliš tmavý odstín nebo jemnou bílou, či zda do temné předsíně pustíte světlo prosklenými nebo celoskleněnými dveřmi, hraje velkou roli. V SAPELI ví, které dveře jsou vhodné a rádi vám s výběrem poradí.

Denní světlo v celém bytě díky celoskleněným dveřím
Přirozené světlo i do tmavých částí bytu nebo místností bez oken přivedete skrz celoskleněné dveře nebo stěny SAPGLASS od SAPELI. Nejen, že byt prosvětlí, ale také opticky zvětší, především v případě využití čirého průhledného skla. Na výběr je však z mnoha dalších typů skel včetně matných, zabarvených i neprůhledných. Vybírat můžete z celé škály motivů na sklo, které jsou aplikovány pískování, gravírováním, digitálním nebo keramickým tiskem. Poslední zmíněná technologie umožňuje potisk také vlastní vámi zvolenou fotografií. Novinkou u celoskleněných dveří a stěn je 11 vzorů v retro stylu.

Světlý interiér díky bílým dveřím
Nejuniverzálnějším řešením do každého domova jsou bílé dveře, které do něj vnáší eleganci, čistotu, harmonii a zachovají jeho světlost. Dveře v bílém provedení mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, zvolit lze variantu plnou anebo prosklenou. V SAPELI navíc nově přibyla k ručně stříkané barvě také tzv. navalovaná bílá EKO, která využívá ekologicky šetrný proces výroby. Bílé dveře vyrobené touto metodou mají mnoho výhod. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky.

Navštivte některé z mnoha SAPELI CENTER nebo SAPELI POINTŮ po celé České republice, kde navrhnou dveře vám na míru. Více na www.sapeli.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Anděl pro Vás

Znáte ten pocit, kdy si ničím nejste jisti, trápíte se a pak pocítíte jemné mravenčení více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Odšťavňujte

Sychravé počasí a náhlá změna teplot přispívají k oslabení těla. více

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více