Skrytá síla digestoří Airforce

Text: Prima Žena
10. ledna 2019 | 09:00

Život v kuchyni bez digestoře je dnes takřka nemyslitelný. V současné době má zákazník možnost vybírat z velkého množství značek a modelů digestoří, od běžných se standardní výbavou až po luxusní modely, které jsou vybaveny moderními technologiemi.

skryta_sila_digestori_PZ.jpg skryta_sila_digestori_1_PZ.jpg skryta_sila_digestori_2_PZ.jpg skryta_sila_digestori_3_PZ.jpg skryta_sila_digestori_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Širokou nabídku digestoří nabízí na našem trhu italská značka AIRFORCE, která se v krátké době vypracovala mezi přední světové výrobce digestoří. V nabídce značky lze najít širokou škálu digestoří od praktických vestavných modelů až po designové skvosty.

Nejnovějším trendem v oblasti odsávání jsou digestoře integrované přímo do indukční varné desky. Díky využití fyzikálního jevu známého jako Venturiho efekt jsou odsávané páry strhávány dolů a odsávány štěrbinou umístěnou přímo v indukční varné desce. Ventilační jednotka může být umístěna v soklu kuchyňské linky nebo může být přemístěna mimo kuchyni, čímž je možné docílit téměř bezhlučného provozu. Konkurenční výhodu oproti ostatním značkám poskytuje speciální konstrukce vestavné části digestoře. Tělo digestoře s hloubkou pouze 9 cm umožňuje instalovat pod indukční varnou desku zásuvky se standardní hloubkou.

Velký zájem vzbuzují také stropní digestoře. Jsou určeny do moderních kuchyní, ve kterých je cílem kompaktnost a čistota linií, a nabízí nadstandardní komfort při přípravě pokrmů. Komfort obsluhy je zajištěn dálkovým ovládáním, které je součástí digestoře. Volit můžete mezi modely, které jsou plně integrované do stropu nebo podhledu nad varným centrem, nebo mezi modely, které se instalují těsně pod strop.

Plně vestavné stropní digestoře jsou určeny především pro provoz s odtahem vzduchu mimo místnost. Velkou výhodou těchto modelů je možnost umístění ventilační jednotky digestoře mimo kuchyni, například na půdu. Díky tomu se provoz digestoře stává téměř bezhlučným, což ocení zejména majitelé domů či bytů, v nichž je kuchyně součástí obytného prostoru.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Letní trendy

Letní měsíce nám v rámci oblečení i obuvi dávají spoustu příležitostí ke kreativitě. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

UV water

Užijte si krásné a bezpečné léto s opalovacími přípravky Ambre Solaire od Garnier. více

TOP SEX A VZTAHY

Erotika ve vztahu

Více než polovina žen i mužů má sex hned po první schůzce. Pro více než třetinu více

TOP CESTOVÁNÍ

Rady na cesty

Začíná letní sezóna plná cestování a nevšedních zážitků. Přečtěte si pár tipů více

TOP GURMÁN

Degustační snídaně

Degustační večeři už vám nabídne spousta restaurací, ale degustační snídaně, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více