Stropní odsavače par Faber

Text: Prima Žena
10. srpna 2018 | 12:00

Jedním z prvních stropních odsavačů, které se objevily na našem trhu, byl odsavač od italské značky Faber s názvem Heaven. Psal se rok 2010, a v té době se jednalo o revoluční řešení, které bouralo řadu zastaralých pouček a mýtů.

stropni_odsavace_par_faber_1_PZ.jpg stropni_odsavace_par_faber_2_PZ.jpg stropni_odsavace_par_faber_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Více jak osmiletá zkušenost spotřebitelů zcela vyvrátila pochybnosti, zda výrobek bez problémů zvládne svoji funkci i ve výšce 150 cm nad varnou deskou a potvrdila naopak přednosti této koncepce: odsavač je harmonickou součástí stropního podhledu, nepřekáží při vaření, nestíní, činí kuchyň vzdušnější a je méně náročný na údržbu.

Model Heaven zůstal v portfoliu odsavačů par FABER dodnes. Prošel ale řadou inovací inspirovaných podněty spotřebitelů. V současnosti je nabízen ve třech modelových řadách, které mají společný design, provedení (nerez nebo bílé sklo) a šířku (90 nebo 120 cm). Samozřejmostí je LED osvětlení, motory s vysokou účinností nebo možnost ovládat funkce odsavače přímo z panelu indukční varné desky Faber.

Výrobky výchozí řady Heaven 2.0 a Heaven Glass 2.0 jsou nyní vybaveny poslední evolucí motorů klasické koncepce, které vynikají tichým chodem a pracují v energetické třídě A. Výška potřebná pro vestavbu je minimálně 300 mm, ceny začínají na bezkonkurenčních 23 768 Kč.

Odsavače Heaven 2.0 Flat a Heaven Glass 2.0 Flat mají stejný design i technický základ, jsou však vybaveny ultratenkým motorem (A+), který umožňuje jejich instalaci do prostoru o výšce pouhých 200 mm. Ceny této modelové řady startují na 32 810 Kč.

Modelová řada Heaven 2.0 RB a Heaven Glass 2.0 RB nabízí bezmotorové verze digestoří v cenách již od 19 130 Kč. Pro instalaci postačí v tomto případě vestavná výška 135 mm, externí motory (venkovní nebo vnitřní) v cenách od 9 950 Kč jsou připraveny pro snadné propojení s odsavačem. Nejvíce ceněnou výhodou tohoto provedení je téměř bezhlučný chod.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Barevný soulad

Ples, svatba, návštěva divadla nebo vernisáž. Jedná se o události, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mějte krásné nohy

Na podzim je nejvyšší čas, kdy bychom se měli zamyslet nad řešením více

TOP SEX A VZTAHY

Šéf kamarádem?

Tykání, chození na skleničku nebo společný víkend? více

TOP CESTOVÁNÍ

Elixír mládí

Novodobý elixír mládí či pramen lásky? Objevte skrytý potenciál sirovodíku. více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více