Stropní odsavače par Faber

Text: Prima Žena
10. srpna 2018 | 12:00

Jedním z prvních stropních odsavačů, které se objevily na našem trhu, byl odsavač od italské značky Faber s názvem Heaven. Psal se rok 2010, a v té době se jednalo o revoluční řešení, které bouralo řadu zastaralých pouček a mýtů.

stropni_odsavace_par_faber_1_PZ.jpg stropni_odsavace_par_faber_2_PZ.jpg stropni_odsavace_par_faber_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Více jak osmiletá zkušenost spotřebitelů zcela vyvrátila pochybnosti, zda výrobek bez problémů zvládne svoji funkci i ve výšce 150 cm nad varnou deskou a potvrdila naopak přednosti této koncepce: odsavač je harmonickou součástí stropního podhledu, nepřekáží při vaření, nestíní, činí kuchyň vzdušnější a je méně náročný na údržbu.

Model Heaven zůstal v portfoliu odsavačů par FABER dodnes. Prošel ale řadou inovací inspirovaných podněty spotřebitelů. V současnosti je nabízen ve třech modelových řadách, které mají společný design, provedení (nerez nebo bílé sklo) a šířku (90 nebo 120 cm). Samozřejmostí je LED osvětlení, motory s vysokou účinností nebo možnost ovládat funkce odsavače přímo z panelu indukční varné desky Faber.

Výrobky výchozí řady Heaven 2.0 a Heaven Glass 2.0 jsou nyní vybaveny poslední evolucí motorů klasické koncepce, které vynikají tichým chodem a pracují v energetické třídě A. Výška potřebná pro vestavbu je minimálně 300 mm, ceny začínají na bezkonkurenčních 23 768 Kč.

Odsavače Heaven 2.0 Flat a Heaven Glass 2.0 Flat mají stejný design i technický základ, jsou však vybaveny ultratenkým motorem (A+), který umožňuje jejich instalaci do prostoru o výšce pouhých 200 mm. Ceny této modelové řady startují na 32 810 Kč.

Modelová řada Heaven 2.0 RB a Heaven Glass 2.0 RB nabízí bezmotorové verze digestoří v cenách již od 19 130 Kč. Pro instalaci postačí v tomto případě vestavná výška 135 mm, externí motory (venkovní nebo vnitřní) v cenách od 9 950 Kč jsou připraveny pro snadné propojení s odsavačem. Nejvíce ceněnou výhodou tohoto provedení je téměř bezhlučný chod.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Legíny Utopy

Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka… Souhlasíte? více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Těžké nohy

Kolagen? Víte, že kromě kostí, kloubních chrupavek a kůže, více

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více