Stylové teplo

Text: Prima Žena
22. prosince 2017 | 09:00

Pokud nejste zrovna milovníky otužování, jistě v tomto chladném počasí oceníte příjemné teplo domova, které vykouzlíte třeba pomocí zapáleného krbu. Věděli jste však, že teplota v koupelně by měla být ještě vyšší než ve zbytku vaší domácnosti? Samostatné koupelnové vytápění přispívá nejen k vyššímu komfortu, ale i ke zdravému pobytu v koupelně a rozhodně by tedy jeho funkce ani účel neměly být podceňovány.

stylove_teplo_1_PZ.jpg stylove_teplo_2_PZ.jpg stylove_teplo_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V současnosti se asi největší popularitě těší moderní koupelnové žebříky, které postupně nahrazují klasické radiátory. Ty jsou sice zárukou vysokého tepelného komfortu, ale zdaleka nepůsobí tak atraktivně. Velice zajímavé možnosti nabízí společnost Enix, která se řadí mezi přední výrobce kvalitních designových radiátorů na trhu. Její otopná tělesa se vyznačují nejen vysokou funkčností, ale kombinací jednoduché elegance, neobvyklých tvarů a velké palety barev jde leckdy o hotová umělecká díla, která vás zahřejí po těle i na duši a vaše koupelna díky nim najednou získá úplně nový rozměr. 

Že si koupelnové topení budeme vybírat v závislosti na možnostech připojení, je samozřejmostí. Co si však u radiátorů společnosti Enix můžete vybrat navíc, je jeho stylový design, který bude pasovat přesně na míru vaší koupelně. A že je z čeho vybírat. Pokud máte moderní koupelnu v minimalistickém stylu, zaujme vás například model HIACYNT, jehož elegantní a vyvážené proporce nejsou jeho jedinou předností. Lze jej využít jako sušák ručníků, ale zároveň poskytuje dostatečný výkon, aby vytvořil příjemné teplo v celé koupelně. Standardně se nabízí ve stříbrné a bílé polomatné variantě, přičemž obě barvy jsou natolik jasné a atraktivní, že na vás zapůsobí na první pohled. Tato kombinace funkčnosti, jednoduchosti a jemné elegance, která dotváří harmonický čistý vzhled koupelny, se polskému výrobci vážně povedla.

Jste-li naopak fanoušky čistých linií a rovných geometrických tvarů, nabízí se dekorativní model LIBRA, jehož moderní zpracování v hranatém designu a antracitová barva z něj činí vrchol luxusu a elegance v oblasti koupelnového vytápění. Navíc je vyroben z krásného ušlechtilého materiálu, který zvyšuje nejen jeho estetickou kvalitu, ale také umožňuje výrobci poskytovat delší pětiletou záruku. Jeho jedinečnost opět spočívá v jednoduchosti a oslnivé eleganci, tudíž s ním můžete vyhřát a vyzdobit vaší koupelnu v ultra moderním stylu, ale slušet bude jistě i vašemu designovému obývacímu pokoji.
      

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Italské látky

Vyberte si u nás z látek od předních italských výrobců, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Těžké nohy

Kolagen? Víte, že kromě kostí, kloubních chrupavek a kůže, více

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více