Stylové teplo

Text: Prima Žena
22. prosince 2017 | 09:00

Pokud nejste zrovna milovníky otužování, jistě v tomto chladném počasí oceníte příjemné teplo domova, které vykouzlíte třeba pomocí zapáleného krbu. Věděli jste však, že teplota v koupelně by měla být ještě vyšší než ve zbytku vaší domácnosti? Samostatné koupelnové vytápění přispívá nejen k vyššímu komfortu, ale i ke zdravému pobytu v koupelně a rozhodně by tedy jeho funkce ani účel neměly být podceňovány.

stylove_teplo_1_PZ.jpg stylove_teplo_2_PZ.jpg stylove_teplo_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V současnosti se asi největší popularitě těší moderní koupelnové žebříky, které postupně nahrazují klasické radiátory. Ty jsou sice zárukou vysokého tepelného komfortu, ale zdaleka nepůsobí tak atraktivně. Velice zajímavé možnosti nabízí společnost Enix, která se řadí mezi přední výrobce kvalitních designových radiátorů na trhu. Její otopná tělesa se vyznačují nejen vysokou funkčností, ale kombinací jednoduché elegance, neobvyklých tvarů a velké palety barev jde leckdy o hotová umělecká díla, která vás zahřejí po těle i na duši a vaše koupelna díky nim najednou získá úplně nový rozměr. 

Že si koupelnové topení budeme vybírat v závislosti na možnostech připojení, je samozřejmostí. Co si však u radiátorů společnosti Enix můžete vybrat navíc, je jeho stylový design, který bude pasovat přesně na míru vaší koupelně. A že je z čeho vybírat. Pokud máte moderní koupelnu v minimalistickém stylu, zaujme vás například model HIACYNT, jehož elegantní a vyvážené proporce nejsou jeho jedinou předností. Lze jej využít jako sušák ručníků, ale zároveň poskytuje dostatečný výkon, aby vytvořil příjemné teplo v celé koupelně. Standardně se nabízí ve stříbrné a bílé polomatné variantě, přičemž obě barvy jsou natolik jasné a atraktivní, že na vás zapůsobí na první pohled. Tato kombinace funkčnosti, jednoduchosti a jemné elegance, která dotváří harmonický čistý vzhled koupelny, se polskému výrobci vážně povedla.

Jste-li naopak fanoušky čistých linií a rovných geometrických tvarů, nabízí se dekorativní model LIBRA, jehož moderní zpracování v hranatém designu a antracitová barva z něj činí vrchol luxusu a elegance v oblasti koupelnového vytápění. Navíc je vyroben z krásného ušlechtilého materiálu, který zvyšuje nejen jeho estetickou kvalitu, ale také umožňuje výrobci poskytovat delší pětiletou záruku. Jeho jedinečnost opět spočívá v jednoduchosti a oslnivé eleganci, tudíž s ním můžete vyhřát a vyzdobit vaší koupelnu v ultra moderním stylu, ale slušet bude jistě i vašemu designovému obývacímu pokoji.
      

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Buďte jedinečná

Každá žena touží po tom být jedinečná a nezáleží na tom více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Strážce jater

Rostlina Desmodium adscendens, česky nazývána Stužkovec vystoupavý více

TOP SEX A VZTAHY

Nebaví ho sex?

Stěžuje si váš partner na dlouhodobé vyčerpání, nemá sílu na koníčky více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více