Tajemství těch nejlepších kuchařů

Text: Prima Žena
7. září 2018 | 09:00

Možná jste se také někdy zamysleli nad tím, jak je možné, že jídlo v restauraci vždycky chutná jinak, než když si jej připravíte doma. A to i v případě, že použijete stejné suroviny a držíte se správného postupu. Odpověď je velice snadná. Nejen kvalitní a čerstvé ingredience dělají rozdíl, ale také nádobí. Že vás to nikdy nenapadlo? Přitom kvalitní nádobí je naprostý základ každého výborného pokrmu.

tajemstvi_nejlepsich_kucharu_1_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_4_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_5_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zeptali jsme se několika kuchařů s dlouholetými zkušenostmi, jakému nádobí dávají přednost. Ačkoliv se jednalo o kuchaře z rozdílných restaurací, odpovědi se shodovaly. “Abychom docílili té nejlepší chuti a dobře se nám pracovalo, je kvalitní nádobí velmi důležité. Jako šéfkuchař potřebuji nádobí robustní, nepřilnavé, dobře a rychle vodící teplo, lehce omyvatelné a s dlouhou výdrží. Nemohu si dovolit používat levné nekvalitní nádobí, na kterém se budou potraviny připalovat, nebo se mi hned zničí. Moji zákazníci by navíc změnu ihned poznali”, říká jeden z dotazovaných kuchařů.

Existuje stejně kvalitní nádobí i pro běžné domácnosti? Naštěstí ano. Absolutní novinkou na trhu je nepřilnavé nádobí Eaziglide v provedení Neverstick2 a Neverstick3. Nádobí Eaziglide spojuje všechny aspekty, které vytváří kvalitní a krásné nádobí. V nabídce naleznete klasické pánve všech možných velikostí, pánve na palačinky nebo grilování, hluboké wok pánve, hrnce a pekáče. Všechno nádobí Eaziglide vyniká geniálním zpracováním jež zajišťuje tu nejvyšší kvalitu. Díky tomu je přirozeně nepřilnavé, takže při vaření nemusíte použít ani kapku oleje. Vaření s ním je opravdu radost, protože teplo vede rovnoměrně, díky tomu budou vaše potraviny uvařené vždy stejně. Díky nerezové základně jej navíc můžete použít na jakémkoliv typu vařičů, včetně indukce. Eaziglide je vysoce odolné nádobí, které vám vydrží jako nové po celé roky.

Nádobí Eaziglide dělá z každého obyčejného kuchaře profesionála!

Více informací naleznete zde
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Prémiové Effiki

O zkušenosti s prémiovou edicí od Effiki se s námi podělila blogerka více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Masážní baňky

Silikonové masážní baňky účinně pomáhají při bolestech svalů, více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP GURMÁN

Zahřejte se

Stejně jako měníme s příchodem podzimu své oblečení, měli bychom změnit také více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více