Tajemství těch nejlepších kuchařů

Text: Prima Žena
7. září 2018 | 09:00

Možná jste se také někdy zamysleli nad tím, jak je možné, že jídlo v restauraci vždycky chutná jinak, než když si jej připravíte doma. A to i v případě, že použijete stejné suroviny a držíte se správného postupu. Odpověď je velice snadná. Nejen kvalitní a čerstvé ingredience dělají rozdíl, ale také nádobí. Že vás to nikdy nenapadlo? Přitom kvalitní nádobí je naprostý základ každého výborného pokrmu.

tajemstvi_nejlepsich_kucharu_1_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_4_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_5_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zeptali jsme se několika kuchařů s dlouholetými zkušenostmi, jakému nádobí dávají přednost. Ačkoliv se jednalo o kuchaře z rozdílných restaurací, odpovědi se shodovaly. “Abychom docílili té nejlepší chuti a dobře se nám pracovalo, je kvalitní nádobí velmi důležité. Jako šéfkuchař potřebuji nádobí robustní, nepřilnavé, dobře a rychle vodící teplo, lehce omyvatelné a s dlouhou výdrží. Nemohu si dovolit používat levné nekvalitní nádobí, na kterém se budou potraviny připalovat, nebo se mi hned zničí. Moji zákazníci by navíc změnu ihned poznali”, říká jeden z dotazovaných kuchařů.

Existuje stejně kvalitní nádobí i pro běžné domácnosti? Naštěstí ano. Absolutní novinkou na trhu je nepřilnavé nádobí Eaziglide v provedení Neverstick2 a Neverstick3. Nádobí Eaziglide spojuje všechny aspekty, které vytváří kvalitní a krásné nádobí. V nabídce naleznete klasické pánve všech možných velikostí, pánve na palačinky nebo grilování, hluboké wok pánve, hrnce a pekáče. Všechno nádobí Eaziglide vyniká geniálním zpracováním jež zajišťuje tu nejvyšší kvalitu. Díky tomu je přirozeně nepřilnavé, takže při vaření nemusíte použít ani kapku oleje. Vaření s ním je opravdu radost, protože teplo vede rovnoměrně, díky tomu budou vaše potraviny uvařené vždy stejně. Díky nerezové základně jej navíc můžete použít na jakémkoliv typu vařičů, včetně indukce. Eaziglide je vysoce odolné nádobí, které vám vydrží jako nové po celé roky.

Nádobí Eaziglide dělá z každého obyčejného kuchaře profesionála!

Více informací naleznete zde
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Strážce jater

Rostlina Desmodium adscendens, česky nazývána Stužkovec vystoupavý více

TOP SEX A VZTAHY

Nebaví ho sex?

Stěžuje si váš partner na dlouhodobé vyčerpání, nemá sílu na koníčky více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více