Tajemství těch nejlepších kuchařů

Text: Prima Žena
7. září 2018 | 09:00

Možná jste se také někdy zamysleli nad tím, jak je možné, že jídlo v restauraci vždycky chutná jinak, než když si jej připravíte doma. A to i v případě, že použijete stejné suroviny a držíte se správného postupu. Odpověď je velice snadná. Nejen kvalitní a čerstvé ingredience dělají rozdíl, ale také nádobí. Že vás to nikdy nenapadlo? Přitom kvalitní nádobí je naprostý základ každého výborného pokrmu.

tajemstvi_nejlepsich_kucharu_1_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_4_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_5_PZ.jpg tajemstvi_nejlepsich_kucharu_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zeptali jsme se několika kuchařů s dlouholetými zkušenostmi, jakému nádobí dávají přednost. Ačkoliv se jednalo o kuchaře z rozdílných restaurací, odpovědi se shodovaly. “Abychom docílili té nejlepší chuti a dobře se nám pracovalo, je kvalitní nádobí velmi důležité. Jako šéfkuchař potřebuji nádobí robustní, nepřilnavé, dobře a rychle vodící teplo, lehce omyvatelné a s dlouhou výdrží. Nemohu si dovolit používat levné nekvalitní nádobí, na kterém se budou potraviny připalovat, nebo se mi hned zničí. Moji zákazníci by navíc změnu ihned poznali”, říká jeden z dotazovaných kuchařů.

Existuje stejně kvalitní nádobí i pro běžné domácnosti? Naštěstí ano. Absolutní novinkou na trhu je nepřilnavé nádobí Eaziglide v provedení Neverstick2 a Neverstick3. Nádobí Eaziglide spojuje všechny aspekty, které vytváří kvalitní a krásné nádobí. V nabídce naleznete klasické pánve všech možných velikostí, pánve na palačinky nebo grilování, hluboké wok pánve, hrnce a pekáče. Všechno nádobí Eaziglide vyniká geniálním zpracováním jež zajišťuje tu nejvyšší kvalitu. Díky tomu je přirozeně nepřilnavé, takže při vaření nemusíte použít ani kapku oleje. Vaření s ním je opravdu radost, protože teplo vede rovnoměrně, díky tomu budou vaše potraviny uvařené vždy stejně. Díky nerezové základně jej navíc můžete použít na jakémkoliv typu vařičů, včetně indukce. Eaziglide je vysoce odolné nádobí, které vám vydrží jako nové po celé roky.

Nádobí Eaziglide dělá z každého obyčejného kuchaře profesionála!

Více informací naleznete zde
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Letní trendy

Letní měsíce nám v rámci oblečení i obuvi dávají spoustu příležitostí ke kreativitě. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Krásný úsměv

Stále více lidí trápí nehezký zubní kámen, který nejen že vizuálně kazí náš úsměv, více

TOP SEX A VZTAHY

Benefity přátelství

Také jste si všimla, jak se životní tempo stále zrychluje? Je těžké této tendenci více

TOP CESTOVÁNÍ

Hudební léto

Pro téměř sedm z deseti mladých lidí je oblíbenou letní zábavou návštěva hudebního více

TOP GURMÁN

KetoDieta

Chutnou redukční dietu, při které nemusíte hladovět, a nadbytečná kila půjdou zaručeně více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více